Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Ми – юні патріоти Запоріжжя»

«Ми – юні патріоти Запоріжжя»

03.04.2009 09:05 Конкурс Юридичний факультет

Під такою назвою пройшов щорічний конкурс стіннівок, який є складовою концепції патріотичного виховання молоді юридичного факультету ЗНУ. Робота - переможець отримала схвальні відгуки мера міста Запоріжжя Євгена Карташова.

Взяти участь у конкурсі могли представники всіх груп факультету. В результаті перемогла стіннівка 3428-5 групи 1 курсу, а її староста була нагороджена грамотою. «Вони з оригінальністю підійшли до створення газети, розмістивши на ній зображення і Феміди, і Запоріжжя, і студентів юридичного факультету у вишиванках. Усе це доповнювалось віршами студентки, тому ця стіннівка значно відрізнялась від решти,» - розповідає член журі, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць.
Схвальні відгуки отримала ця робота й від мера Євгена Карташова, який наголосив, що подібний конкурс варто було б провести на регіональному рівні.

Микола ЖИРІВСЬКИЙ