Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Суботник на факультеті СПП

Суботник на факультеті СПП

08.04.2009 10:28 Факультет соціальної педагогіки та психології

4 квітня на острові Хортиця (територія профілакторію ЗНУ) відбулася екологічна акція. Студенти, викладачі факультету соціальної педагогіки та психології, екіпіровані пакетами та рукавичками, протягом багатьох годин прибирали сміття, наповнюючи ним великі мішки, підмітали, очищали землю від зів'ялого листя.

Після роботи усім знайшлося місце за великим столом – учасники акції розділили обід, на який заслужили. Звичайно, зіграла роль і належність до факультету СПП: як тільки первісна потреба у їжі була задоволена, почалися конкурси та ігри, де кожний демонстрував кмітливість та артистизм. Згуртованість у наполегливій праці та у веселому відпочинку – хіба у цей день могло бути інакше?
Студенти жартома назвали проведену акцію “Хортиця-клінінг”. Проте ми назвемо 4 квітня днем здійснення Вчинку з великої літери. Ці дівчата та хлопці з високим рівнем екологічної свідомості зробили Хортицю чепурною та вільною від бруду – такою, якою їй призначила бути природа.
І острів віддячив студентам найприємнішими дарами – яскравим сонцем, свіжим вітром, видом природи, що прокидається. Після акції, організованої студентами, на Хортиці дихається ще вільніше!

Марія Кокарева

Схожі новини