Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ обирали найкращі туристичні маршрути України

У ЗНУ обирали найкращі туристичні маршрути України

26.05.2009 13:47 Факультет фізичного виховання туризм

Запорізький національний університет активно долучився до проведення Всеукраїнської акції «Сім чудесних туристичних маршрутів України». Головну мету заходу його організатори вбачають в тому, щоб визначити найбільш привабливі туристичні маршрути вихідного дня та найкращу туристичну інфраструктуру України.

Так, 21 травня в нашому виші відбулася університетська студентська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку туризму в місті Запоріжжі та в Запорізькій області», організована науковим студентським товариством факультету фізичного виховання. Серед учасників заходу були як студенти факультету фізичного виховання (Іван Некрасов, Анастасія Кисельова та Катерина Мінакова), так і вихованці Запорізького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (Анастасія Лупінос, Данило Шатохін, Микита Пасічний) під керівництвом методиста Центру Кіма Гуленка. Доповідачі представили присутнім цікаві туристичні маршрути на острові Хортиці, презентували Кам’яну Могилу, запорізькі Ботанічний сад і Дитячу залізницю.
За підсумками роботи конференції журі на чолі з деканом факультету фізичного виховання професором Миколою Маліковим визначить найкращі доповідачів, які будуть нагороджені грошовими преміями. Найкраща робота отримає 300 грн., учасник, чия розвідка посяде ІІ місце -200 грн., а третя сходинка почесного п’єдесталу відзначатиметься 100 грн. Роботи переможців також візьмуть участь в огляді-конкурсі на кращий туристичний маршрут вже в рамках Всеукраїнської акції.
Сподіваємося, що саме запропоновані учасниками конференції «маршрути вихідного дня» обиратимуть гості нашої держави на фіналі Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Адже це сприятиме укріпленню іміджу України як розвиненої туристичної держави.

Голова НСТ ЗНУ
Світлана Сириця

Схожі новини