Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ вручили дипломи випускникам факультету фізичного виховання

У ЗНУ вручили дипломи випускникам факультету фізичного виховання

06.07.2009 09:54 Факультет фізичного виховання Випускники вручення дипломів

2 липня на факультеті фізичного виховання відбувся урочистості, присвячені врученню дипломів спеціалістам та магістрам денного та заочного відділень факультету.

Свято розпочалося привітальним словом першого проректора ЗНУ Олександра Бондаря. Від імені всього ректорату він побажав випускникам подальших успіхів, вміння впевнено почуватися у житті, а головне – ніколи не зраджувати своїй мрії. Не менш щиро поздоровив колишніх студентів і декан факультету Микола Маліков, який, побажавши вихованцям здобути у житті медалі й кубки, висловив подяку батькам, які колись обрали для навчання своїх дітей саме цей факультет. Також з напутніми словами звернулися до випускників президент всеукраїнської організації «Спас» Олександр Притула, доктор педагогічних наук Анатолій Гончар, заслужений тренер України Юрій Бабак. Що цікаво, останній – теж колишній випускник цього факультету, тож звернувся до вчорашніх студентів, як до своїх колег. Студенти, у свою чергу, подякували всім викладачам за спільні роки праці та навчання. Так, магістр фізичної реабілітації Микола Стадник запевнив, що дуже вдячний усім своїм педагогам. Адже отримання диплома магістра – це справді урочиста подія, до якої він йшов багато років.
Його друзі цілком поділяють думки Миколи. І, як і він, не збираються зупинятися на досягнутому: самовдосконалюватися слід постійно. Урочистості супроводжувалися запальними піснями у виконанні студентів. Родзинкою свята став блискучий танець у виконанні майстрів спорту з художньої гімнастики.

Марина Ципляк
Марія Хапрова