Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники факультету СПП отримали дипломи

Випускники факультету СПП отримали дипломи

06.07.2009 14:07 Факультет соціальної педагогіки та психології Випускники вручення дипломів

3 липня у Запорізькому національному урочисто вручили дипломи випускникам денного та заочного відділень факультету соціальної педагогіки і психології. Захід зібрав викладачів факультету, представників адміністрації нашого вишу, випускників та їхніх батьків.

Вчорашні студенти спеціальностей «Соціальна педагогіка», «Практична психологія» та «Акторська майстерність» отримали дипломи спеціалістів із рук декана факультету СПП Ольги Пономаренко. Попри святкову атмосферу заходу, в прощальній промові Ольги Вікторівни пролунали сумні нотки. Вона й сама зізналася, що всім викладачам дуже шкода розлучатися зі своїми студентами, пори те, що вони добре знають: випускники – дорослі самостійні люди і завжди гідно представлятимуть всій виш .
На свято завітав і перший проректор Запорізького національного університету Олександр Бондар. Від імені керівництва ВНЗ він привітав щасливих випускників та побажав вдалого працевлаштування за спеціальністю, натхнення та успіхів у роботі. Також Олександр Бондар подякував присутнім батькам випускників за чудових студентів, якими пишається ЗНУ, та викладачам факультету - за натхненну та сумлінну роботу. Самі ж вчорашні студенти подякували своїм наставникам за неоціненний скарб здобутих знань та пообіцяли не забувати свій університет. Окрасою свята стали концертні номери, підготовлені силами самих студентів.

Даша Дуйловська
Юлія Дейнега