Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-журналісти отримали дипломи

Студенти-журналісти отримали дипломи

06.07.2009 14:26 Випускники Факультет журналістики вручення дипломів

4 липня випускники факультету журналістики отримали дипломи магістрів та спеціалістів. Вітали колишніх студентів з урочистою подією не тільки представники факультету, але й журналісти-практики.

Свято пройшло в дуже теплій дружній обстановці, тому що за роки співпраці викладачі й студенти стали справжньою родиною. З визначною подією випускників привітали декан факультету Володимир Манакін, заступник декана факультету Віктор Костюк та заступник декана факультету з виховної роботи Катерина Доценко. Побажали випускникам здоров’я, гарної кар’єри, творчої наснаги, і незважаючи на те, який матеріал доведеться писати, завжди пам’ятати про «честь журналіста».
Віктор Костюк запропонував випускникам призначити день зустрічей випускників факультету. Відтепер у першу суботу липня всі колишні студенти факультету журналістики можуть поспілкуватися між собою та з викладачами. З привітальним словом до випускників звернулась їх куратор Наталя Романюк. Вона згадувала, як п’ять років тому на факультет вступили зовсім різні за характером люди, кожен зі своїми принципами та вподобаннями. А тепер випускається дружна родина, кожен з якої завжди готовий допомогти один одному.
На захід завітав головний редактор газети «Запорозька січ» Олександр Верьовкін. Він побажав журналістам впевненості в своїх силах і наколи не зраджувати своїй професії.
Випускники подякували викладачам за набуті знання і дали обіцянку ніколи їх не забувати. Також вони підготували сюрприз – презентацію про їх веселі студентські роки. Надписи презентації були не лише українською, а й англійською мовою. Це свідчить про високий рівень підготовки фахівців-журналістів.

Тетяна Мумжийська

Схожі новини