Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники ФСУ отримали дипломи

Випускники ФСУ отримали дипломи

07.07.2009 09:51 Факультет соціології та управління Випускники вручення дипломів

6 липня випускники факультету соціології та управління напрямів підготовки «Соціологія», «Соціальна робота», «Політологія» та «Державна робота» отримали дипломи про здобуття вищої освіти. На урочистості завітали їхні батьки та родичі, представники факультету та колишні студенти ФСУ.

На початку свята декан факультету Максим Лепський побажав, за його виразом, «без п’яти хвилин випускникам» успіхів у майбутній роботі та у сімейному житті.
Із подарунками для своєї альма-матер та побажаннями викладачам і надалі вдосконалювати знання все нових поколінь студентів на захід завітали колишні студенти факультету Максим Міщенко та Олександр Зубченко.
Окремо до випускників звернулися старости колишніх академічних груп п’ятого курсу. У своїх промовах вони згадали девіз факультету: “Перемога любить істину!”, - й побажали своїм колишнім одногрупникам й надалі жити під цим гаслом. Гарною прикрасою свята стала пісня у виконанні Ігоря Пилипенка. Дипломи випускникам денного та заочного відділень вручали декан факультету Максим Лепський, завідуючий кафедри філософії і управління Віталій Воловик, а також куратори груп Олександр Красноуцький, Тетяна Ніколаєва та Анна Бойко.
Окремо Максим Анатолійович відзначив активістів студентської ради, серед них - Марину Денисенко, Ксенію Скорик, Андрія Горбенка, Дмитра Коваленка, Юлію Шкуру та інших. Також медалі за великий вклад у студентське життя отримали Ольга Єфремова, Євген Смирнов, Марина Денисенко, Ксенія Скорик, Олексій Незнанов та інші.
Офіційна частина заходу перемежовувалася концертними номерами. Так, справжній захват у присутніх викликали пісні у виконанні Ксенії Скорик та Ганни Карпенко. Особливо ж сподобалися глядачам учасники хореографічної студії під керівництвом Андрія Крупкіна. На завершення заходу випускники провели вже традиційну для факультету акцію “Стрічка мрії”. Вони відпустили в небо багато повітряних кульок з прив’язаними до них стрічками, які мають символізувати їхню любов до рідного університету та обіцянку ніколи його не забувати.

Анастасія Ворожко
Анна Євстратьєва