Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЗНУ відбувся випускний бал

В ЗНУ відбувся випускний бал

09.07.2009 10:23 вручення дипломів Випускники

Цього року одні п’ятірки в дипломах має 131 магістр Запорізького національного університету. Дипломи найкращим випускникам вручали 7 липня в будинку культури «АвтоЗАЗ».

Сценарій свята побудували в вигляді фантастичної історії. Нібито Отаман Запорозької Січі Іван Сірко видавав указ розіслати по всій країні кобзарів, щоб прославляти військо запорізьке, аби закликати на січ нових людей Сірко з писарем приймають рішення навіть звернутись за допомогою до своїх нащадків. Таким чином він вони опиняються в нашому часі, на випускному балі випускників-магістрів у ЗНУ. Коментуючи усе побачене то із гумором, то із захопленням, вони допомагали ведучій студентці факультету журналістики Вікторії Музальовій та створювали неповторну атмосферу свята.
Після урочистого виконання Гімну України та власного Гімну нашого університету бал традиційно розпочався вальсом у виконанні ансамблю бального танцю «Грація». Ректор ЗНУ Сергій Тимченко перший привітав учорашніх студентів зі вступом у доросле життя, підкресливши, що цей день для них – особливий, адже є свідченням їх сумлінної праці впродовж п’яти років та побажав усього найкращого.
До привітань приєдналися і почесні гості свята: заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Микола Фролов, перший заступник голови Запорізької обласної ради Олександр Клепаков, секретар міської ради Юрій Каптюх та заступник голови Жовтневої райадміністрації Світлана Даркова, голова обласної організації «Союз юристів України» Валерій Біленко та голова Запорізького апеляційного суду Віктор Городовенко, голова обласної молодіжної організації «Наша батьківщина» Олексій Ломикін. У їхніх привітальних промовах неодноразово звучала думка, що винуватці свята, яка показали такі блискучі результати у навчанні, – еліта запорізької молоді і саме від них залежить майбутнє нашого краю.
Також гості виконали почесну місію вручення червоних дипломів, медалей «Магістр-відмінник ЗНУ - 2009» та грамот. Останніми відзначили найактивніших випускників, що знаходили час не лише на навчання, але й на наукову та громадську роботу. Не забули нагородити і представників професорсько-викладацького складу ЗНУ. Адже саме завдяки їхній праці виш цього року продемонстрував такі блискучі результати у підготовці студентів та у культурному і науковому розвитку рідного краю.
Так, грамоти від голови всеукраїнської організації «За помісну Україну» відзначили активну участь в проекті «Українці в світі» ректора ЗНУ Сергія Тимченка та Федора Турченка. Медаллю «За розвиток Запорізького краю» була нагороджена Ірина Павленко. Багато викладачів були відзначені грамотами обласної та міської ради за багаторічну плідну працю та значний внесок у розвиток освіти в нашому краї. Що цікаво, Сергія Михайловича відзначили ще однією Почесною грамотою. На цей раз – від імені «Союзу юристів України» Всесвітньої асоціації юристів.
Магістри-випускники подякували усім присутнім за тепле ставлення до себе, а викладчам – за неоціненні знання. Ця почесна місія випала випускниці філологічного факультету Тетяні Ніколаєвській.
Пісенні привітання присутнім подарували студентка факультету іноземної філології Євгенія Кондрашова, майбутня журналістка Мар’яна Терещенко, представники філологічного факультету, серед них - переможниця Фестивалю української пісні ЗНУ Олена Здановська, а також Юлія Данилюк і Микола Білик. Особливо тепло зал зустрів виступ лауреата міжнародних фестивалів, викладача факультету соціальної педагогіки та психології Любові Беркової-Житомирської.
Привітати старших товаришів із важливою подією завітали і наймолодші студенти ЗНУ – представники Економіко-правничого коледжу. Вони у віршовій формі звернулися до випускників, попрохавши їх ніколи не забувати свою альма-матер.
Наприкінці свята в артисти-козаки дійшли висновку, що не варто закликати нащадків на середньовічну Січ, адже завдяки здобутим знанням вони найбільшу користь рідному краю зможуть принести саме у ХХІ сторіччі.

Тетяна Мумжийська
Таміла Тарасенко

Схожі новини