Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістри і спеціалісти історичного факультету отримали дипломи

Магістри і спеціалісти історичного факультету отримали дипломи

10.07.2009 13:19 Історичний факультет

8 липня у Запорізькому національному відбулися урочистості, присвячені врученню дипломів випускникам історичного факультету. Першим привітав колишніх студентів декан історичного факультету Віктор Ткаченко, побажавши їм використати отримані під час навчання знання для успішної побудови кар’єри.

На захід завітав і колишній випускник факультету, а зараз - викладач нашого ВНЗ, професор Олександр Ігнатуша. Саме йому разом із заступником декана Іриною Кривко випала честь нагородити найкращих студентів. Ті з випускників, хто виявив під час навчання найбільшу активність в науковому житті, окрім диплома магістра отримали посвідченням почесного відмінника ЗНУ. Окремо під час вручення дипломів відзначили Ірину Білу, Олександра Фоміна, Катерину Клочко та інших. Спеціалісти отримали свої дипломи з рук доцента кафедри новітньої історії України Степана Гвоздика. При цьому він побажав учорашнім студентам знайти роботу, яка б задовольняла не лише душу, а й кишеню.
На святі не забули і про вклад випускників у громадське життя університету, адже вони були активними учасниками КВН, спартакіад і багатьох інших заходів. Доцент кафедри історії України Інна Шугальова, вітаючи випускників зі вступом у доросле життя, висловила переконання, що спогади про них залишаться в серці кожного викладача.

Оксана Сичова

Схожі новини