Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запрошуємо на День знань!

Запрошуємо на День знань!

27.08.2009 09:39 Свято

Шановні студенти, викладачі, колеги! Запрошуємо Вас на святкування Дня знань 31 серпня о 9 годині на майданчику перед 2 навчальним корпусом Запорізького національного університету.

Окрім привітань та святкового концерту на Вас чекає презентація залізної підкови, як символу щастя, успіху та удачі, яку адміністрація університету дарує студентам та співробітникам ЗНУ.
На церемонію посвячення у студенти запрошені гості: голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух, завідувач районного відділу освіти Жовтневої районної адміністрації Олександр Оніщенко, голова комітету у справах сім'ї та молоді Запорізької міської ради Ігор Філіпенко, професор французького університету дю Мен (місто Ле-Ман, Франція) Абделаді Кассиба.