Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ взяли участь у святкуванні повноліття незалежної України

Викладачі ЗНУ взяли участь у святкуванні повноліття незалежної України

28.08.2009 14:11 Річниця

Представники Запорізького національного університету взяли активну участь у святкуванні 18 річниці незалежності України.

До числа 17 представників Запорізької області, що удостоєні державних нагород з нагоди 18 річниці незалежності України та права представляти нашу область на офіційному святкуванні у Києві, увійшла завідувач кафедри викладання другої іноземної мови доцент Катерина Ружин. Катерину Михайлівну відзначили орденом княгині Ольги ІІІ ступеня за високі досягнення в науковій сфері та значний внесок у розбудову Української держави.
Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи професор Федір Турченко до Дня незалежності презентував свою монографію, присвячену подіям кінця 80-х – початку 90-х років минулого сторіччя. У книзі “Запоріжжя на шляху до себе…”, створеній на основі документів та свідчень очевидців, йдеться про минуле та сучасне нашої області. Учасники презентації, серед яких був і голова облдержадміністрації Олександр Старух, відзначили, що наш регіон – перший в Україні, де реалізували подібний проект.

Олена Перевєрзєва

Схожі новини