Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Подвійний диплом для студентів ЗНУ – це реальність

Подвійний диплом для студентів ЗНУ – це реальність

21.09.2009 12:01 Освітня програма

З цього начального року студенти ЗНУ можуть отримувати одночасно два дипломи про вищу освіту – український та французький. 17 вересня в ЗНУ відбулася презентація програми подвійного диплому магістра для п`ятикурсників фізичного факультету. Проводила її начальник науково-дослідного сектору ЗНУ Вікторія Мєняйло.

Вона ж і ознайомила студентів з усіма перевагами навчання у Франції. Йдеться про угоду, яку уклали ЗНУ і Університет дю Мен, що знаходиться у невеличкому французькому містечку Ле-Ман. Вікторія Іванівна наголосила, що на Україні таких договорів дуже мало. А тому нашим п`ятикурсникам випадає унікальна можливість протягом року отримати одразу 2 дипломи: український та французький. Студентам надаються місця в гуртожитку, а тому, хто буде вчитися найкраще, - навіть стипендія у розмірі від 150 до 670 євро. Цікаво було дізнатися і про те, що французька система навчання у вищих навчальних закладах дещо відрізняється від нашої. Наприклад, навчання у французькому бакалавраті займає 3 роки, тоді як у нас - 4. Начальник науково-дослідного сектору також повідомила, що брати участь в студентських обмінах можуть студенти 4 факультетів: фізичного, біологічного, математичного та іноземної філології.
До речі, ті студенти ЗНУ, які вже навчаються в Університеті дю Мен, підтримують зв`язок з нашими викладачами за допомогою Інтернету. Під час презентації студенти мали змогу побачити їхні фотографії з Франції.

Юлія Прокопенко,
студентка 3-го курсу, факультету журналістики