Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ відвідав Микола Томенко

ЗНУ відвідав Микола Томенко

12.10.2009 14:27 Візит визначних людей

На День міста до Запорізького національного університету завітав Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко. Микола Володимирович привітав волейбольну команду «Орбіта-Університет» з початком 19 чемпіонату України серед жіночих волейбольних команд суперліги та прочитав студентам лекцію на тему: «Місце України в світовому геополітичному просторі».

Відкриття чемпіонату пройшло яскраво – нашу команду привітали не тільки Микола Томенко та ректор ЗНУ Сергій Тимченко, але й творчі колективи: ансамбль бального танцю «Горизонт», ансамбль українського танцю, команда зі спортивної аеробіки ЗНУ та співачка Ольга Солоха. На згадку про візит до ЗНУ Миколі Томенко подарували волейбольний м’яч.
Лекція Заступника Голови Верховної Ради України зібрала повну залу зацікавлених студентів. Варто зазначити, що це не перший візит Миколи Томенка до ЗНУ. Під час попередніх відвідин університету він презентував студентам та викладачам свою книгу про Миколу Гоголя.
Цього разу мова йшла про історико-культурний комплекс «Запорізька Січ» на острові «Хортиця». «Важливо не лише те, що даний об’єкт збудовано, важливо повернути ідеологію Запорізької Січі. Ідеологію тих часів, коли шанувалася відвага та мужність, а не зв’язки чи гроші. Я переконаний, що всі, хто приїжджатиме на оновлену Запорізьку Січ будуть підпитуватися цією енергією українського лицарства, що панувало тут протягом століть», - сказав Микола Томенко під час свого виступу.

Довідка: Команда «Орбіта-Університет» з’явилася на світ у 1972 році. У різні роки її тренували: Володимир Бузаєв, Віктор Перебийніс, Сергій Попов. Зараз головним тренером команди є Віра Румянцева. За час свого існування команда завоювала чимало нагород. Це і перемога на Чемпіонаті України, чисельні срібні та бронзові нагороди в українських та європейських кубках. Гравці команди складали основу юніорської збірної Чемпіонату Європи (до 19 років), на якому в 2002 та 2005 роках завоювали золоту та срібну нагороди. Дівчата з «Орбіти-Університет» входили і до складу юніорської збірної на Чемпіонаті Світу, де команда виборола 5 та 9 місця. У складі команди грає 18 чарівних дівчат, яким ми бажаємо успіхів та подальших перемог!

Схожі новини