University Submission Studying Science International
relations
Student ?
ZNU Press Centre News / News / ZNU Joined Jurists Preparation System Reforming

ZNU Joined Jurists Preparation System Reforming

29.10.2009 10:10 конференція Юридичний факультет

Dean of the Law Department of ZNU Tetiana Kolomoets participated in the All-Ukrainian Conference devoted to the reforming of the preparation system of the jurists. The conference was organized by the Ministry of Education and Science of Ukraine.

Організаторами заходу виступили Міністерство юстиції України, Міністерство освіти і науки за сприяння Американської асоціації юристів «Ініціатива з верховенства права в Україні» та Регіональної місії USAID в Україні, Молдові і Білорусії.
Під час заходу обговорювали Концепцію розвитку вищої юридичної освіти в Україні, розмірковували над створенням ефективної системи підготовки правничих кадрів. У тому числі присутні зупинилися на проблемі надто великої кількості вишів, які беруться за підготовку юристів, не завжди маючи для цього належну матеріально-технічну базу. Тож назріла потреба зменшити їхню кількість. Також учасників заходу турбувала відсутність стандартів із підготовки балакаврів та магістрів із правознавства. Багато хто висловився за збільшення практичної частини підготовки майбутніх юристів.
В обговоренні проблем із представниками провідних вишів взяли участь заступник Міністра освіти і науки України Тарас Фініков, заступник Міністра юстиції Володимир Богатир, керівник департаменту Апарату Ради національної безпеки і оборони Олександр Ярмиш та інші посадовці. Досвідом підготовки юристів закордоном поділилися іноземні учасники конференції. представник Інституту транснаціонального Права при школі права Університету імені Вашингтона і Лі (США) та Ян Вінтер із Вільного університету (Амстердам).
Після доопрацювання проект Концепції розвитку вищої юридичної освіти буде передано для подальшого розгляду до Міністерства освіти і науки України.

Similar news