Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Початок нового сезону КВК Закритого кубку ректора у ЗНУ

Початок нового сезону КВК Закритого кубку ректора у ЗНУ

30.10.2009 12:13 КВК

Відкриття Кубку ректора ЗНУ з КВК розпочалось так званими «Пробами пера» як молодих, так і більш досвідчених команд нашого університету, а також гостей з КПУ і ЗДІА.

Новий сезон відзначився достатньо великою кількістю команд, які мають різний рівень гри, але необмежений потенціал. Творчі можливості та фантазія учасників не знала меж, команди продемонстрували мініатюри, сценівки, свої вокальні та акторські можливості.
Більшість жартів стосувалися політики, але не забували учасники і про студентське життя. Так, першими виступали команди-початківці: команди біологічного факультету «Пяточки» і «Дети Чаусовского», «220 вольт» (фізичний факультет), оновлений склад команди юридичного факультету «342», «ДК Гармонь» (історичний факультет), збірна команда «Носки под диваном», а також гості – команда «Проспект Металлургов», «Перекресток смеха» (ЗДІА), «Интеллегенты Буркино Фасо» (КПУ).
В другій частині гри виступили команди, які мають досвід гри в КВН. Це команди «Найабрь» (факультет іноземної філології), «Ц.С.К.А.» (факультет журналістки та філологічний), «Жуковського 66» (фізичний факультет, чемпіони Закритого кубку ректора ЗНУ КВН 2006 –2007 рр.), «Віскас» (факультет фізичного виховання), збірна «Некрасивые», жіночі збірні «Продам холодильник», «Барбарарис», команда факультету соціальної педагогіки та психології «А чё не так?».
До складу якого увійшли: художній керівник центра виховної і культурно-масової роботи Юлія Лотоцька; директор центру виховної і культурно-масової роботи, голова журі Олексій Фурса; капітан команди ЗДІА, яка виборола кубок мера Анатолій Остапенко; капітан команди «Легкий флірт» (команди, яка грає в фіналі Центральної Слобожанської Ліги) Єгор Сапожкін; голова Запорізької обласної молодіжної громадської організації «Батьківщина молода» Олексій Ломикін.
Найкращими в номінації «Краща акторська гра» були визнані студент 4 курсу юридичного факультету Дмитро Куц та всі без виключення учасниці команди «Барбарарис», які були нагороджені за свої акторські здібності цінними подарунками. За результатами виступів до чверть-фіналу не ввійшли тільки три команди: «220 вольт», «Носки под диваном» і, як не парадоксально, досвідчена команда «Жуковського 66».
Серед великого списку команд, які візьмуть участь у змаганні за Кубок ректора, остаточну перемогу зможе отримати тільки та команда, яка в неї вірить. Вірте у свої сили і перемагайте!

Олена Переверзєва

Схожі новини