Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Французька освіта стане доступнішою для запорізьких студентів

Французька освіта стане доступнішою для запорізьких студентів

17.11.2009 11:16 Іноземні гості Міжнародна співпраця

До програми подвійного диплому, за якою у Франції навчаються троє студентів ЗНУ, відтепер зможуть долучитися ще більше студентів. Це питання обговорювали під час візиту делегації представників Університету дю Мен до ЗНУ 16 листопада.

Гості із Франції - проректор із міжнародних відносин Університету дю Мен Себастьян Менар, декан факультету науки і техніки Мішель Пезеріль і заступник з навчальної роботи і міжнародних відносин Рамдан Аіт – зустрілися із ректором ЗНУ Сергієм Тимченком.
Під час переговорів йшлося про розширення кола учасників програми подвійного диплому. Якщо зараз за програмою у Франції навчаються лише студенти фізичного факультету, то в найближчому майбутньому до неї зможуть долучитися студенти біологічного, економічного факультетів, а в перспективі – і факультету іноземної філології.
Навчатися за програмою зможуть не тільки слухачі магістратури, але й студенти бакалаврату. Науковці обох університетів зараз розробляють проект подвійного диплома бакалавра.
Щоб взяти участь у програмі, студенти повинні гарно навчатися та володіти французькою мовою, яку вони можуть опанувати в Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов у ЗНУ. «Обдаровані студенти, які не мають можливості сплачувати за курси, за поданням деканів опановуватимуть французьку мову безкоштовно», - повідомив ректор ЗНУ.
Ще одним напрямом співпраці стане методика «Twins» (з англійської – близнюки). За цією методикою формуватимуться пари студентів України та Франції, які працюватимуть над однаковими темами дипломних робіт. Кожен зі студентів захищатиме свою роботу в рідному виші, але під час її написання вони зможуть спілкуватися та обмінюватися науковими матеріалами.
Нагадаємо, що програма подвійних дипломів, завдяки якій студенти природничих напрямів підготовки зможуть навчатися в магістратурі у Франції, діє в ЗНУ більше року. Ініціатором її запровадження виступив факультет іноземної філології.