Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відродження козацьких традицій студентами ЗНУ

Відродження козацьких традицій студентами ЗНУ

10.12.2009 10:01 Юридичний факультет Право

В рамках святкування 18-річчя юридичного факультету в ЗНУ відбулось підведення підсумків конкурсу студентських науково-практичних робіт, присвячених темі звичаєвого права на Запорізькій Січі.

Проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Сергій Бостан зауважив, що тема звичаєвого права є на сьогодні доволі актуальною. Він привітав від імені ректора переможців конкурсу і побажав успіхів у подальшій роботі над цією темою.
Керівник Всеукраїнської Федерації «Спас» Олександр Притула вважає за необхідне впроваджувати позитивні здобутки звичаєвого права. Олександр Притула нагородив дипломами Федерації «Спас» і книжками, присвяченими козацькій історії, декана юридичного факультету Тетяну Коломоєць, старшого викладача кафедри конституційного та трудового права Руслана Сінєльніка, старшого викладача кафедри історії і теорії держави та права Ігоря Зубка.
Найкращі роботи, які відповідають вимогам новизни і актуальності в номінаціях «Шанобливе ставлення до традицій запорізького краю», «Реалістичне висвітлення державницьких процесів», «Оригінальне висвітлення традицій звичаєвого права», «Активна патріотична позиція», «Справжній спадкоємець традицій Запорізької Січі» були нагороджені грамотами ЗНУ та подарунками від Всеукраїнської федерації «Спас».

Олена Переверзєва

Схожі новини