Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Нові правила ЗНО забезпечать вступну кампанію 2010 року

Нові правила ЗНО забезпечать вступну кампанію 2010 року

11.12.2009 14:58 зовнішнє незалежне оцінювання прес-конференція

Реєстрація на ЗНО розпочинається 15 грудня. Про особливості реєстрації розповів заступник директора Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти Андрій Ночкін на прес-конференції, яка пройшла 10 грудня в ЗНУ.

Цього року схему формування пунктів реєстрації змінено. Якщо минулого року реєстрація здійснювалася в загальноосвітніх навчальних закладах і в єдиних пунктах реєстрації, то в 2010 році ця процедура буде відбуватися на пунктах, які створені в кожному районному центрі та місті.
В 2010 році на весь регіон буде 83 пункти реєстрації, з них – 29 у Запорізькій області. Тому у зв’язку із зменшенням реєстраційних пунктів почати цю процедуру радять якомога раніше, щоб не створювати черг.
Найголовнішою особливістю стане самостійна реєстрація кожного майбутнього абітурієнта, тобто виключається реєстрація групами і класами.
ЗНО буде проходити тільки після Державної підсумкової атестації у школах і результати будуть зараховуватись як вступні іспити до вишів, - про це повідомила головний спеціаліст управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Світлана Павлова.
Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти підрахували, що процес реєстрації однієї людини буде тривати приблизно 10-12 хвилин. Під час реєстрації учасникам видаватимуть сертифікати ЗНО, які будуть виконувати роль екзаменаційного листа. Цього року задля запобігання участі у ЗНО підставних осіб на сертифікаті буде розміщено і фотографію вступника. У випадку втрати сертифікату, його можна поновити до 31 березня 2010 року у Сімферопольському регіональному центрі оцінювання якості освіти.

Детальну інформацію з питань реєстрації та участі в ЗНО можна отримати на сайті Сімферопольського РЦОЯО www. crimeatest. org. ua або скориставшись «гарячою» лінією центру: тел. 0(652)601967, 066- 200-03-97

Олена Переверзєва

Схожі новини