Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ вдруге пройшли Всеукраїнські змагання з адміністративного права та процесу серед студентів

У ЗНУ вдруге пройшли Всеукраїнські змагання з адміністративного права та процесу серед студентів

24.12.2009 13:18 юридичний факультет конкурс адміністративне право

Незважаючи на епідемію грипу, сесійний період, складні погодні умови, 18-19 грудня 2009 року представники Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України провели ІІ Всеукраїнські змагання з адміністративного права та процесу ім. Володимира Стефанюка. У цьогорічних змаганнях взяли участь п’ять команд з різних куточків України. Це - студенти вищих навчальних закладів Одеси, Львова, Рівного, Бердянська та Запоріжжя.

Під час урочистого відкриття заходу гостей привітали нинішня голова запорізького осередку Ліги Ія Зозуль і перший голова обласної організації, її засновник Михайло Віхляєв.
Дебати проводилися у два тури: півфінал та фінал. Послідовність виступу команд визначилась шляхом жеребкування. У півфіналі працювала суддівська колегія у складі викладачів юридичного факультету ЗНУ - Юлія Пирожкова, Павло Лютіков, Ілля Сквірський. Із кожної колегії у фінал ввійшли дві команди, які набрали найбільшу кількість балів.
Увечері першого дня учасників змагань чекав святковий фуршет, дискотека і розважальні конкурси. Організатори подбали про те, щоб учасники змогли поспілкуватися, добре провести час і відпочити від виснажливих змагань.
Наступного дня відбулася друга частина дебатів. У фіналі працювала одна суддівська колегія, до складу якої входили викладачі ЗНУ Сергій Чмут, Руслан Синєльнік, Юлія Пирожкова, а також юрист-директор юридичного бюро «Советникъ»Денис Штабовенко. Між чотирма командами, які брали участь у фіналі, точилася запекла боротьба, але суддівській колегії вдалося визначити найкращих.
I місце отримала команда “L&K” з Національної юридичної Академії, яку представляли Максим Лоджук і Сергій Курносенко. II місце посіла команда “EQUIPE” з Національного університету «Острозька академія» у складі Олени Михальчук і Юрія Радько. На III місці опинилася команда “Ампар” Запорізького національного університету (Інна Мельник й Ірина Лівошко). У номінації «Кращий оратор» перемогу виборола Інна Мельник.
Слід відзначити, що дуже велику підтримку у організації змагання Запорізький осередок Ліги студентів Асоціації правників України отримав від юридичного факультету Запорізького національного університету та особисто від декана юридичного факультету - Тетяни Коломоєць. На учасників змагань чекала також цікава та пізнавальна екскурсія містом. На думку організаторів та гостей університету, ІІ Всеукраїнські змагання з адміністративного права та процесу ім. Володимира Стефанюка пройшли успішно.

Ксенія Мяснянкіна

Схожі новини