Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Міфи та проблеми екології» досліджували у ЗНУ

«Міфи та проблеми екології» досліджували у ЗНУ

25.12.2009 12:40

23 грудня на біологічному факультеті у Запорізькому національному університеті пройшло уже традиційне засідання круглого столу: «Міфи та проблеми екології».

Серед актуальних питань, розглянутих під час заходу були такі: «Чи існує парниковий ефект. Міф чи реальність?»; «Глобальні зміни клімату в світі»; «Проблема питної води. Що чекає нас далі?» і «Проблеми демографії в Україні і світі».
На засідання студенти запросили почесних гостей та викладачів біологічного факультету. Зокрема, на захід завітали начальник науково-дослідного сектору ЗНУ доцент Вікторія Меняйло; декан біологічного факультету професор Людмила Омельянчик. Також завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології професор Валентина Бовт; заступник декана біологічного факультету з наукової роботи., доцент кафедри імунології та біохімії Віра Копійка; доцент кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин Ірина Полякова. На засіданні були присутні й доцент кафедри імунології та біохімії Євген Федотов, завідувач навчально-науково-дослідною лабораторії біоіндикації та біоекології Регіонального науково-виробничого центру «Екологія», старший викладач кафедри загальної та прикладної екології і зоології Галина Дударєва і Голова студентського сектору Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ Ганна Ткач.
Усього в засіданні круглого столу взяли участь 136 студентів та викладачів біологічного факультету. Засідання круглого столу відкрили Голова студентського сектору НТСА біологічного факультету Наталія Дударєва та декан біологічного факультету професор Людмила Омельянчик.
Перед присутніми із доповідями та підготовленими презентаціями виступили: професор Валентина Бовт («Сучасні аспекти демографічної ситуації»); першокурсник Роман Єрьоменко зупинився на «Проблемах демографії в Україні і світі». Студентка четвертого курсу Ірина Грішина розповіла про «Визначення вмісту нітратів у овочах» (ця доповідь стосувалася питання «Проблеми демографії в Україні і світі»). Четвертокурсниця Яна Геневська розглянула питання: «Чи існує парниковий ефект. Міф чи реальність?»; Сергій Якобі із четвертого курсу презентував присутнім «Моніторинг техногенно-забруднених екосистем»; Євген Чубас зосередив увагу учасників заходу на «Стані питної води на території м. Запоріжжя».
За результатами виступів та обговорення доповідачі були нагороджені почесними грамотами ректора ЗНУ за активну участь у роботі круглого столу «Міфи та проблеми екології».
Також у рамках роботи засідання круглого столу підбили підсумки фотоконкурсу «Запоріжжя – очима екологів». У змаганні взяли участь студенти факультетів менеджменту, фізичного виховання, біологічного та факультету соціальної педагогіки та психології. У результаті почесними грамотами ректора ЗНУ були нагороджені такі студенти: Андрій Домніч (біологічний факультет), Діна Момот із факультету фізичного виховання, Наталія Міщенко – студентка біологічний факультету.
Також висловлюємо подяку всім студентам, які брали участь у фотоконкурсі: Ксенія Новікова (біологічний факультет), Катерина Білик (біологічний факультет), Ганна Ткач (факультет соціальної педагогіки та психології), Андрій Шишкін (факультет менеджменту).

Інформація біологічний факультет
Фото з події: Андрія Домніча

Більше фото дивіться тут: