Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні правники ЗНУ проводять активну правоосвітню діяльність

Майбутні правники ЗНУ проводять активну правоосвітню діяльність

30.12.2009 11:18 Юридичний факультет Наукове товариство студентів та аспірантів

Протягом грудня студенти юридичного факультету Запорізького національного університету активно вели правоосвітню діяльність серед різних верств населення.

Так, на початку грудня відбулося засідання Ради молодих юристів при обласному управлінні юстиції. У засіданні взяли участь члени студентського сектору Науково товариства студентів та аспірантів юридичного факультету ЗНУ Карина Даннилюк, Дмитро Кулініч, Єлизавета Тихонська, Микола Рехлицький, Катерина Рощина та Віталій Харьков. Під час заходу були обговорені спільні дії обласного управління юстиції та НТСА юридичного факультету протягом «Тижня права». Зокрема, у результаті створили команду, яка проводила правоосвітні заходи для школярів Запоріжжя. Декан юридичного факультету ЗНУ Тетяна Коломоєць підтримала починання та надала усю необхідну інформацію для проведення запланових заходів на високому рівні.
З 7 до 11 грудня майбутні юристи провели ряд заходів, присвячених Тижню права. Так, 7 грудня третьокурсниця Катерина Рощина провела лекцію для першокласників школи № 108. Заняття на тему: «Право у житті дитини» відбувалося в ігровій формі. За допомогою курчатка-правника школярі розглядали уривки із казок й визначали, де порушувалися права їхніх героїв. Також Катерина 11 грудня провела лекцію, присвячену цій темі, для учнів молодших класів школи № 37. Усі діти взяли активну участь у заході, не лише відповідаючи на запитання, але й ставили питання на важливі для себе теми та розповідали випадки, пов’язані із правами дитини.
8 грудня в інтернаті № 1 студенти влаштували казкову виставу «Конституція у житті дитини». Сценарій заходу розробила Катерина Рощина, а студенти третього курсу Маргарита Осовцова, Анастасія Давискиба, Віктор Клименко, Альона Цімбил, Катерина Рощина і Дмитро Кулини. В основу казки лягла розповідь про двох дикунів, які не знали,як правильно організувати життя на своєму острові правильно. Коли ж вони потрапили до України, їм подарували головний закон для правильного життя – Конституція. Діти були в захопленні від гри акторів, тому студенти вирішили зробити ппоїздки до інтернату традицією.
Наступного дня в школі №37 для учнів 11 класів провели лекцію на тему: «Права у житті підлітка». Катерина Рощина ознайомила присутніх із основними положеннями прав дитини,. Потім старшокласники змогли отримати відповіді на усі свої питання. Також школярі переглянули тематичний відео-фільм та зіграли у брейн-ринг.
Другокурсниця Ксенія Маснянкина 11 грудня провела лекцію, присвячену праву в житті дитини, для семикласників середня школи № 106. Учні не лише почули необхідну інформацію, але й проглянули тематичну презентацію, взяли участь у змаганнях із брейн-рингу.
Усі школярі, що брали участь у право освітніх заходах, залишилися дуже задоволеними. Вони запевняли студентів-лекторів, що з нетерпінням чекають на нові зустрічі та із задоволенням демонстрували набуті знання.

Схожі новини