Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Як в ЗНУ дітей радували

Як в ЗНУ дітей радували

30.12.2009 11:22

29 грудня будинок культури імені Дроб’язка (навчальний корпус №8) відкрив двері для маленьких глядачів. У цей день тут відбулось свято Новорічної ялинки, організоване адміністрацією ЗНУ, профспілковим комітетом та кафедрою акторської майстерності ЗНУ факультету соціальної педагогіки та психології для дітей наших викладачів, співробітників, студентів, аспірантів та докторантів.

Ще на вході малят зустрічали актори-першокурсники, зодягнені у костюми різних тварин та казкових героїв. Малеча охоче фотографувалась зі студентами, які проводжали дітей до фойє, де на них вже чекала новорічна ялинка. Там студенти другого курсу акторської майстерності влаштували для маленьких глядачів святкову інтермедію – міні-виставу за участі Діда Мороза, Снігуроньки, клоунів та різних казкових героїв. Дітям запропонували взяти безпосередню участь у святі – малята радо співали пісні, танцювали навколо ялинки. Радісним сюрпризом для дітей стали і солодкі подарунки від університету.
А трохи пізніше на них чекала вистава «Кицин дім», підготовлена студентами 4 курсу кафедри акторської майстерності. За словами одного з керівників курсу заслуженої артистки України Надії Стадніченко, вони обрали саме цю виставу, бо в ній органічно поєднуються і пісня, і танець, і сценічна мова і рух – все те, чому студенти навчались усі чотири роки. Ця чудова музична казка порадувала не лише малят, але й їх батьків.

Катерина Гопенко