Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відзначили найактивніших студентів

На юридичному факультеті відзначили найактивніших студентів

30.12.2009 11:24 юридичний факультет нагороди студент року

29 грудня на юридичному факультеті Запорізького національного університету нагородили найкращих студентів. Як завжди, нагороду дістали найактивніші студенти, які протягом року плідно брали участь у науковому та суспільному житті факультету. Ініціатива проведення свята належала декану юридичного факультету Тетяні Коломоєць.

На нагородження завітав перший проректор ЗНУ Олександр Бондар. Оскільки він теж має юридичну освіту, то звернувся із привітальними словами до студентів як до своїх молодших колег. Олександр Григорович вручив майбутнім правникам та їхнім викладачам почесні грамоти ректора ЗНУ та Запорізької міської ради. Він зазначив, що для нього юридичний факультет неначе рідний дім, й пообіцяв подальшу підтримку ректорату усіх починань та ініціатив правників ЗНУ. Також на заході була присутня керівник науково-дослідного сектору Вікторія Меняйло. Вона нагородила студентів грамотами та дипломами і відзначила, що такої кількості конкурсів та номінацій немає на жодному іншому факультету ЗНУ.
Нагадаємо, що на юридичному факультету було започатковано такі конкурси: «Правнича Ніка», «Кращий знавець права», «Правнича Сова». Серед нагороджених студентів у цьому році були активісти факультету: Юрій Адаменко, Ія Зозуль, Віталій Харьков, Микола Рехлицький, Ксенія Мяснянкіна, Маріанна Оліференко, Єлизавета Крилова та багато інших.
Також у цей день відбулося святкове відкриття ялинки на юридичному факультеті, яку перед тим прикрашали майже всі його студенти.

Схожі новини