Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тетянин день для запорізьких студентів

Тетянин день для запорізьких студентів

26.01.2010 14:53 Тетянин день День студента

У День студента аби привітати найкращих запорізьких студентів на веселу вечірку до НК «Тетянин день» завітали мер Запоріжжя Євген Карташов та заступник обербургомістра м. Магдебурга (Німеччина) з питань економіки, туризму і регіонального співробітництва Райнер Нітче.

Розпочалося святкування концертом, організованим центром виховної та культурно-масової роботи ЗНУ, комітетом у справах сім’ї та молоді міської ради. Своїми виступами присутніх порадували студенти ЗНУ Іван Красников, Сурен Маркарян, Анастасія Романенко, Катерина Мушкет та Ігор Пилипенко, а також учасниці багатьох університетських заходів Ольга Солоха та Юлія Данилюк.
Учасники студії стему МС «Золотий мікрофон» під керівництвом художника-постановника центру виховної та культурно-масової роботи ЗНУ Валерія Шаповалова привітали присутніх віршами. Ведучими заходу стали Андрій Бондаренко та Юлія Турчик, які теж навчаються в ЗНУ.
В концерті взяв участь дует (Вікторія Мотайленко та Олександр Бліков) з Обласного академічного драматичного театру імені Магара та збірна КВК «Проспект Металургів» (ЗДІА).
Із святом студентів усіх запорізьких вишів привітав перший проректор ЗНУ Олександр Бондар. Урочисту частину святкування продовжили мер міста Євген Карташов та почесний гість свята пан Райнер Нітче, який запросив усіх студентів до Німеччини.
Далі на сцену запросили усіх присутніх Тетян. «Іменинниці» поводили святкові хороводи із гостями свята, отримали привітання, букети та цукерки. А святкові торти, загальна маса яких досягла 25 кілограм, вразили всіх присутніх.
Студентський мер Запоріжжя Ніна Степанюк, до речі, теж студентка ЗНУ, крім букета отримала на пам'ять від пана Нітче ювілейну монету Магдебурга. Вечір завершився запальною дискотекою.

Схожі новини