Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До ЗНУ завітали представники Торгово-промислової палати Магдебурга

До ЗНУ завітали представники Торгово-промислової палати Магдебурга

27.01.2010 11:51 економіка Міжнародна співпраця Візит визначних людей

Близько десяти років триває співробітництво Торгово-промислової палати м. Магдебурга (Німеччина) із запорізькими вишами. У рамках цієї угоди до Запорізького національного університету завітали керівник Магдебурзької Торгово-промислової палати Вольфганг Мерц та консультант Центру співробітництва «Магдебург-Запоріжжя».

Під час візиту почесні гості зустрілися із ректорам університету професором Сергієм Тимченком. На зустрічі також був присутній голова консультаційного центру «Запоріжжя-Магдебург», створеного на базі ЗНУ, професор Віктор Грищак. Під час зустрічі йшлося про подальші перспективи плідної співпраці обох сторін.
Коментуючи розвиток стосунків із представниками Магдебургу Сергій Тимченко відзначив, що вони є унікальними для України. Здебільшого наша держава обмежує іноземні контакти угодами із закордонними вишами та науково-дослідницькими центрами. Тоді як Торгово-промислова палата м. Магдебурга об’єднує близько 50 тисяч промисловців та підприємців найбільш розвиненої землі Німеччини, які мають досвід побудови бізнесу в умовах постсоціалістичного простору. Тож їх досвід неоціненним для студентів, які обрали економічні напрями навчання.
Пан Мерц прочитав студентам економічного факультету лекцію, присвячену майбутньому розвитку підприємництва в Україні. Вольфганг Мерц, звертаючись до аудиторії, відзначив, що він уже не вперше відвідує наше місто. Тож із впевненістю може оцінити знання студентів ЗНУ на «відмінно» і сподівається, що вони своєю працею сприятимуть як особистому процвітанню, так і розвитку запорізького краю.

Таміла Тарасенко

Схожі новини