Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ виграли золото, срібло та бронзу

Викладачі ЗНУ виграли золото, срібло та бронзу

01.02.2010 10:43

З 26 по 28 січня у Запоріжжі пройшли обласні спортивні змагання серед співробітників та викладачів вищих навчальних закладів. Викладачі ЗНУ, як завжди, показали високий рівень та отримали декілька перемог.

Збірна ЗНУ з настільного тенісу у складі Валерія Домнича, Володимира Фаворитова та Лілії Гальченко принесла рідному університету золото. Крім того, Лілія Гальченко посіла перше місце у особистих змаганнях серед жінок.
Університетська волейбольна збірна також потрапила на п’єдестал пошани. Сергій Попов, Федор Товстоп’ятко, Ілля Донченко, Віктор Горбуля, Євген Стефанцов, Олександра Біловош, Анатолій Конох та Михайло Медведь спільними зусиллями здобули для ЗНУ срібло у відповідних змаганнях.
На почесному третьому місці опинились наші гравці у шахи – Ігор Титов та Валентина Ніколаєнко. А збірна ЗНУ зі стрільби (Анатолій Кулініч, Володимир Фаворитов та Ольга Літвінова) посіла четверте місце у змаганнях. Втім, в особистих змаганнях Ольга Літвінова отримала бронзу.
Спортивний клуб та профспілковий союз ЗНУ вдячний усім викладачам, які проявили ініціативу та на високому рівні представили рідний виш на обласних змаганнях. Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм подальших перемог!

Катерина Гопенко