Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ пройшли спортивні змагання серед викладачів та співробітників вишу

У ЗНУ пройшли спортивні змагання серед викладачів та співробітників вишу

03.02.2010 12:08

Спортивний клуб та профспілка ЗНУ продовжують роботу з популяризації здорового способу життя серед працівників університету. Саме з цією метою 25-29 січня у нашому вищі пройшла першість ЗНУ серед викладачів та співробітників університету.

Вперше за останні роки ці змагання проходили з таким великим розмахом: цьогоріч у спортивній боротьбі взяли участь більше ста працівників ЗНУ. Особливо активними було визнано біологічний та фізичний факультети, факультет фізичного виховання, відділ кадрів, працівників адміністративно – господарчої частини, а також адміністрацію вищу.
Змагання проводились протягом п’яти днів за такими секціями: шахи, шашки, настільний теніс, стрільба, баскетбол та міні-футбол. До речі, змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед викладачів проводились вперше. І хоча власного тиру у нашого університету немає, приміщення для стрільби надав сусідній виш.
Переможців першості у кожній із секцій визначали та нагороджували щодня. Учасники та команди, які посіли призові місця, отримали грамоти та медалі, а переможці ще й цінні подарунки. Найпідготовленішими та найспортивнішими серед працівників ЗНУ стали:
У секції шашки: серед жінок – Оксана Арістова (відділ фінансового аналізу та планування бухгалтерії), серед чоловіків – Андрій Кургузов (факультет менеджменту);
У секції шахи: серед жінок – Лариса Потапова (факультет фізичного виховання), серед чоловіків – Володимир Ващенко (економічний факультет);
У секції настільного тенісу: серед жінок – Лія Гальченко (факультет фізичного виховання), серед чоловіків – Валерій Домнич (біологічний факультет);
У секції стрільба: серед жінок – Наталія Шульга (відділ кадрів), серед чоловіків - Анатолій Ілюхін (адміністративно – господарська частина);
У змаганнях серед баскетбольних команд перше місце посіла збірна адміністрації університету, друге – збірна факультету фізичного виховання, третє – збірна біологічного факультету.
Першою серед команд з міні-футболу також стала збірна адміністрації факультету, друге місце посіла збірна факультету фізичного виховання, а третє – збірна фізичного факультету.
У нашому університеті існують всі можливості для спортивного розвитку працівників вишу. Для викладачів та співробітників ЗНУ працює велика кількість спортивних секцій. Наразі працівники університету мають право безкоштовно займатись баскетболом, волейболом, міні-футболом, настільним тенісом, бадмінтоном та аеробікою.

Тетяна Варчук