Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Світові видавничі стандарти - в ЗНУ

Світові видавничі стандарти - в ЗНУ

03.02.2010 14:38

З 1 лютого на факультеті журналістики ЗНУ розпочався курс «Видавничі стандарти» під керівництвом професора, доктора філологічних наук, завідувача кафедри видавничої справи та редагування Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка Миколи Тимошика.

Його методика побудована на західних зразках журналістики, а саме: інтерактивному спілкуванні з аудиторією, моделюванні робочих ситуацій в процесі освоєння етапів видавничого процесу.
Основними стандартами журналістики, на думку Миколи Тимошика, є так звана формула трьох «П»: порядність, професійність, патріотизм. «Суспільству сьогодні потрібна чесна, порядна, проукраїнська і проєвропейська журналістика, яка зробить Україну незалежною і демократичною», - зауважив професор.
Під час зустрічі зі студентами факультету журналістики Микола Степанович продемонстрував декілька власних презентацій, присвячених типам мовців, коректурі, редакторським помилкам, їх наслідкам в роботі і порадам, як їх уникати, а також провів ряд вправ, завдяки яким студенти мали змогу познайомитись із новими європейськими методиками.

Олена Переверзєва