Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті провели студентські слухання

На юридичному факультеті провели студентські слухання

10.02.2010 10:45 юридичний факультет

9 лютого за ініціативи юридичного факультету ЗНУ відбулися студентські слухання за участі керівництва факультету та університету. Дату проведення заходу обрали невипадково. Рівно рік тому на факультеті відбулася розширена вчена рада за участі адміністрації університету, де вирішували актуальні на той момент проблеми та визначили подальші шляхи розвитку факультету.

Тож тепер майбутні правники та їхні викладачі зібралися знову разом із представниками ректорату, аби вирішити нагальні проблеми. Від імені студентів виступив голова факультетської студентської ради Юрій Адаменко. Поспілкуватися зі студентами завітали перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, проректор з АГР Сергій Кушнір і помічник ректора Наталя Воронова.
Вони уважно вислухали питання, що турбують студентів, дали деякі пояснення, зокрема, щодо ціни на навчання в магістратурі та змін до правил вступу до магістратури в цьому році. Пообіцяли тримати під контролем питання, пов’язані з ремонтом гуртожитків, складанням розкладу занять, придбанням нового обладнання та поповненням бібліотечного фонду.
Також під час зібрання декан факультету Тетяна Коломоєць нагадала, що в університеті тривають заходи, приурочені до 18-річчя юридичного факультету. У зв’язку з цим під час заходу Почесними грамотами Запорізької обласної ради відзначили особливі заслуги перед юридичним факультетом першого проректора ЗНУ, випускника цього факультету Олександра Бондаря і проректора з АГР Сергія Кушніра. Такі ж нагороди вручили заступнику декана юридичного факультету Віктору Сабадашу, а також викладачам Анжелі Середі й Олегу Сквірському.
Окремо відзначили Почесною грамотою Запорізької обласної ради колектив юридичного факультету. Звертаючись до присутніх, Тетяна Коломоєць зазначила, що це – визнання заслуг викладачів та студентів факультету і закликала їх до нових звершень, які б так само високо оцінили на загальноукраїнському рівні.
Активну діяльність Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України, що функціонує на базі Запорізького національного університету, нагородили годинником від імені Запорізької обласної ради.

Таміла Тарасенко

Схожі новини