Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулися загальнофакультетські збори факультету журналістики

У ЗНУ відбулися загальнофакультетські збори факультету журналістики

11.02.2010 15:31

На факультеті журналістики Запорізького національного університету провели спільні збори студентів та викладачів. Під час зібрання його учасники підбили підсумки зимової сесії, відзначили тих, хто досяг помітних успіхів у суспільному житті та презентували студентський проект – інформаційний інтернет-портал «Пороги».

Розпочався захід приємною новиною: діяльність студентки журналістського факультету Галини Яценко відзначили на загальноукраїнському рівні. За активну участь у підготовці XV всеукраїнського фестивалю юних пожежників її нагородили Почесною грамотою Міністерства з питань надзвичайних ситуацій за підписом Міністра України Володимира Шандари. Саме про це йшлося в промові почесного гостя заходу - заступника голови Управління МНС України в Запорізькій області Юлії Баришевої. Також Юлія Вадимівна висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю Управління із факультетом журналістики ЗНУ.
Декан факультету Володимир Манакін також привітав колектив факультету з другим місцем, яке студенти здобули у конкурсі «Дозвольте відрекомендуватися». Рішенням ректорату ЗНУ за результатами конкурсу між студентськими радами університету кращою визнано студраду журналістського факультету, яку очолює Дар’я Санакоєва.
Заступник декана факультету журналістики Віктор Костюк проаналізував результати зимової сесії, відзначив групи, що мають найкращу академічну успішність. Також Віктор Володимирович нагадав усім, що головне завдання студентів – вчитися.
Завершилося зібрання презентацією студентського незалежного інформаційного порталу «Пороги» (www.porogy.zp.ua). Цей портал створили студенти нашого університету під керівництвом Юлії Любченко, вигравши грант Фонду «Сприяння демократії» при Посольстві США в Україні. Після презентації інформаційного відеоролику перед аудиторією виступив один із членів команди «Порогів» - студент факультету журналістики Віктор Кіщак. Він відзначив, що аудиторія «Порогів» - молодь, яка має визначену позицію. Віктор наголосив, що їхній проект мультимедійний (крім журналістських матеріалів на порталі розміщені фоторепортажі, відеосюжети, аудіоматеріали). Також на «Порогах» підтримують усі стилі та жанри написання матеріалів. Тут радо зустрінуть усіх бажаючих поділитися цікавими новинами.

Таміла Тарасенко