Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЗНУ спекли «Студентський пиріг»

В ЗНУ спекли «Студентський пиріг»

11.02.2010 15:34

На гала-концерті свята творчості, таланту і натхнення нарешті визначили переможців конкурсів «Студент року» і «Дозвольте відрекомендуватись», відбіркові тури яких відбувались наприкінці минулого року.

В процесі приготування «Студентського пирога» - таку назву мав цьогорічний конкурс «Дозвольте відрекомендуватись», в якому було надзвичайно багато шарів, шоколаду і родзинок, глядачі могли вдосталь насолодитись студентською творчістю, а саме: «афроджазом» від факультету СПП, грою на роялі, хореографічними етюдами, сумішшю різних стилів музики і танців, авторським віршем, запальною «Калинкою».
Ведучі продемонстрували свої акторські здібності, імпровізуючи прямо на сцені. Студент факультету журналістики Валерій Калайтан, який отримав приз глядацьких симпатій, знайшов у залі своїх щирих фанаток. Факультет журналістики підготував свій «коронний номер», присвячений пам’яті Майкла Джексона. Сюрпризом стала пісня «American boy» у виконанні студенток фізичного факультету, яким вдалось відтворити справжній колорит 80-х.
Хвилюючим моментом для всіх факультетів, а особливо для першокурсників стало оголошення трійки переможців конкурсу «Дозвольте відрекомендуватися» та присвоєння номінацій. Перше місце отримав факультет фізичного виховання, друге – поділили між собою факультет журналістики і філологічний факультет, на третьому місці опинились економічний і фізичний факультети.
Найкращою головою студентської ради факультету визнали студентку факультету журналістики Дар’ю Санакоєву. Найкращим сценаристом став студент факультету журналістики Андрій Бондаренко. В номінації «Найкращий хореограф» переміг аспірант фізичного факультету Антон Посметний. Найкращим постановником мюзиклу обрано студента економічного факультету Дениса Голубєва. Найкращими вболівальниками стали факультет соціології та управління та філологічний.
Крім того, нагороджені були і переможці загальноуніверситетського етапу конкурсу «Студент року – 2009». Ними стали:
- студент біологічного факультету Олександр Єршов («Студент – суспільний діяч»);
- студентка юридичного факультету Інна Мельник («Студент – вчений»);
- студентка факультету фізичного виховання Євгенія Федоріна («Студент - староста»);
- студентка факультету фізичного виховання Євгенія Пономаренко («Студент – спортсмен»);
- студентка факультету соціології та управління Анастасія Битко («Студент – артист»);
- студенти математичного факультету Микита та Анастасія Долгих («Студентська сім’я»).
Нагороди, грамоти і подарунки переможцям вручали художник-постановник центру виховної та культурно-масової роботи ЗНУ Валерій Шаповалов, художній керівник ансамблю народного танцю центру виховної та культурно-масової роботи ЗНУ Ірина Ушакова та помічник ректора з виховної роботи Наталя Воронова. «В ЗНУ створені всі умови для розвитку студентського таланту, ми будемо сприяти цьому і в подальшому», -зауважила Наталя Валентинівна.
Не забули організатори висловити подяку спонсорам свята, а саме: Запорізькій обласній громадській молодіжній організації «Батьківщина молода», у особі Олексія Ломикіна; Комітету у справах сім’ї та молоді Запорізької міської ради у особі Ігора Філіпенка; Районному комітету у справах сім’ї та молоді Жовтневої районної адміністрації у особі Наталі Бухтіярової; мобільним операторам «Лайф», «Білайн» і спортивному клубу «Дельта».
Цікаво, що надалі всі урочистості та творчі конкурси, які будуть проходити в Запорізькому національному університеті цього року матимуть девіз: «ЗНУ має таланти». Гала-концерт конкурсу «ЗНУ має таланти» відбудеться у травні 2010 року і в ньому візьмуть участь найталановитіші артисти всіх факультетів. А путівки на цей гала-концерт вже отримали: Марія Лось (факультет соціальної педагогіки та психології), Валерій Калайтан (факультет журналістики), Наталя Лось (факультет іноземної філології), Анастасія Овдієнко та Людмила Заруба (фізичний факультет), Сергій Марченко і Олеся Кряквіна (факультет іноземної філології та історичний факультет), Анастасія Романеско та Ольга Акимова (факультет фізичного виховання), Ольга Корнієнко (факультет соціології та управління).

Переможці конкурсу «Дозвольте рекомендуватись»
«Найкраща українська пісня» - студентка факультету журналістики Вікторія Назарова з піснею «Ой говорила чиста вода»;
«Родзинка конкурсу» - студентка факультету соціальної педагогіки та психології Марія Лось з гімнастичним етюдом;
«Зірки джазу» - студенти факультету соціальної педагогіки та психології з танцем «Афроджаз»;
«Чарівні звуки музики» - студентка факультету соціології та управління Ольга Корнієнко та хореографічна студія Центру виховної та культурно-масової роботи під керівництвом Андрія Крупкіна і Анастасії Битко;
«Найзапальніший танець» - студенти факультету менеджменту з танцем «Калинка»;
«Українська літературна класика» - студенти біологічного факультету Юлія Васенко, Юлія Герцовська та Олександра Куратченко із сценкою «Кайдашева сім’я»;
«Найпоетичніше перо конкурсу» - студентка філологічного факультету Анна Полякова із авторським віршем;
«Співдружність жанрів» - студенти економічного факультету та студентка філологічного факультету Елеонора Григор’єва;
«Найкращий народний танець» - студенти фізичного факультету;
«Приз глядацьких симпатій» - студент факультету журналістики Валерій Калайтан;
«Творче сузір’я» - студентка іноземної філології Оксана Овдієнко;
«Найкраща пісня 80-х років» - студентки фізичного факультету Анастасія Овчарова та Людмила Заруба.
«Найкращий ретро-номер» - студенти економічного факультету з номером «Стиляги»;
«Золотий голос конкурсу» - студент факультету іноземної філології Сергій Марченко та студентка історичного факультету Олеся Кряквіна;
«Зірки естрадно-спортивного танцю» - танцювальний колектив факультету фізичного виховання;
«Найкращий ліричний танець» - студентки факультету фізичного виховання Анастасія Романенко та Ольга Акимова;
«Найнадзвичайніший номер» - хореографічний колектив факультету журналістики.

Більше фото дивіться тут: