Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету представлять ЗНУ на всеукраїнських змаганнях з господарського права

18.02.2010 11:24

В понеділок, 15 лютого, на юридичному факультеті ЗНУ пройшов відбірковий тур до 11 всеукраїнських змагань з господарського права та процесу ім. С.З. Михайлина, що відбудеться у місті Донецьку в березні 2010 року.

Участь у конкурсі взяли 6 команд, серед яких студенти 2, 3, 4 курсів, а також магістратури юридичного факультету. Перемогу здобули команди у складі студента 3 курсу Віталія Харькова та слухача магістратури Інни Мельник.
Суддівство під час змагань здійснювали викладачі кафедри адміністративного та господарського права на чолі з головуючим - кандидатом юридичних наук, доцентом Павлом Лютіковим. Ці студенти представлятимуть юридичний факультет ЗНУ в наступному турі змагань.