Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День відкритих дверей в Економіко-правничому коледжі ЗНУ

День відкритих дверей в Економіко-правничому коледжі ЗНУ

15.02.2010 14:14 економіко-правничий коледж день відкритих дверей

14 лютого у Економіко-правничому коледжі ЗНУ провели День відкритих дверей. Під час заходу відбулася презентація нової спеціальності «Фізичне виховання».

Всупереч негоді захід відвідали близько 200 майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. Особливий інтерес до можливості здобути освіту у цьому навчальному закладі виявили учні шкіл Жовтневого, Комунарського та Шевченківського районів.
Для гостей коледжу влаштували презентацію усіх спеціальностей. Також захід включав екскурсію університетом. Під час зустрічі з представниками факультету абітурієнти змогли отримати відповіді на всі свої запитання щодо питання про особливості вступної кампанії у 2010 році. Про навчання і дозвілля у коледжі майбутнім студенти почули безпосередньо від членів Студентської ради, які радо спілкувалися зі своїми майбутніми товаришами.
Уже традиційним в рамках Дня відкритих дверей стало проведення комп’ютерної діагностики з професійної орієнтації для усіх бажаючих. Завдяки цьому кожен абітурієнт отримав рекомендації щодо вибору майбутньої спеціальності.
Під час заходу абітурієнти та їхні батьки ще раз почули про численні переваги, які надає навчання на будь-якій зі спеціальностей, представлених у коледжі. А це - «Правознавство», «Туристичне обслуговування», «Фінанси та кредит», «Бухгалтерський облік», «Організація виробництва», «Розробка програмного забезпечення» та «Фізичне виховання». Їм нагадали, що вступ до коледжу надає змогу не лише отримати державний диплом освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», але й здобути освіту під керівництвом висококваліфікованих викладачів. Крім отримання престижної професії, що користується попитом на ринку праці та забезпечує кар’єрний зріст у майбутньому, вони при цьому здобувають можливість продовжити навчання на старших курсах Запорізького національного університету. Крім того, навчання в коледжі на базі Запорізького національного університету дає змогу отримати вільний доступ до найбільшого бібліотечного фонду та безкоштовно користуватися інтернет-мережею. Також студенти коледжу можуть вивчати додатково іноземні мови в Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов і одержати сертифікат європейського зразка. І звісно, активно приєднатися до наукового, громадського, культурного, спортивного життя університету і коледжу!

Економіко-правничий коледж ЗНУ

Схожі новини