Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Досягнення студентів Економіко-правничого коледжу отримують визнання на всеукраїнському рівні

Досягнення студентів Економіко-правничого коледжу отримують визнання на всеукраїнському рівні

19.02.2010 14:17 Економіко-правничий коледж наука студентська наукова робота

Студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ знаходять час і для навчання, і для успішної наукової діяльності – вони отримали патенти на корисну модель та перемогли у всеукраїнському конкурсі.

Так, завдяки минулорічним плідним науковим дослідженням першокурсники Економіко-правничого коледжу ЗНУ Андрій Попов і Павло Голубєв відповідно до Закону України «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі» отримали патент на корисну модель.
Не менш успішним для представників коледжу став конкурс юних раціоналізаторів та винахідників «Природа – людина – виробництво – екологія», що тривав у Києві з 9 по 11 лютого. Згідно з наказом Державного департаменту інтелектуальної власності України, за результатами цього заходу студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ Вадим і Владислав Тернові отримали нагрудні значки «Автор» та почесні грамоти. Їм вручили кубки абсолютних переможців конкурсу у 2010 році. При цьому відзначили значний внесок у досягнення студентів їхнього наукового керівника – викладача фізичного факультету, кандидата педагогічних наук Андрія Андрєєва.

Член Студентської ради коледжу
Аліна Піднебесна

Схожі новини