Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулися півфінальні ігри КВН

У ЗНУ відбулися півфінальні ігри КВН

19.02.2010 15:15 КВК

Цьогорічний сезон гри КВН в ЗНУ поступово наближується до завершення. 17 і 18 лютого пройшли два півфінали, в яких взяли участь 10 команд: «ЦСКА», «Продам холодильник», «А чё не так?», «У пяточки» та «Жуковского, 66», «Барбарарис», «3.4-2», «Найабырь», «Некрасивые» і гості зі ЗДІА «Перекресток смеха» - кращі за результатами попередньої гри, вони змагались між собою за право виходу у фінал.

Темою гри стало свято Дня всіх закоханих. Команди дуже вдало розкрили її в конкурсі «Приветствие», запаливши зал в очікуванні нових вражаючих жартів. У наступних конкурсах учасників не обмежеували певними темами, даючи простір для виявлення їх почуття гумору.
Не дивлячись на те, що команд було небагато, гра тим виявилась переповненою свіжими та цікавими жартами, які, напевне, вже «пішли в люди». Глядачам пропонувалися вже знайомі і улюблені конкурси «Приветствие», «Разминка», «Новости» та надзвичайно креативна «Озвучка» старих улюблених фільмів.
За грою два дні спостерігали не тільки вболівальники, а й прискіпливе журі, до складу якого ввійшли: Юлія Лотоцька, художній керівник центру виховної та культурно - масової роботи, директор центру виховної та культурно-масової роботи Олексій Фурса, капітан команди ЗДІА Анатолій Остапенко та гравець цієї команди Володимир Пенюшкін, Володимир Рушевський – учасник вищої української Ліги КВН у складі команди «Господа инженеры». Офіційними спонсорами гри стали мобільний оператор «Лайф» і Запорізька обласна молодіжна громадська організація «Батьківщина молода».
Всі команди дійсно підтвердили рівень переможців. Найбільш запальними протягом всієї гри виявилися хлопці із команди «У пяточки» та дівчата із команди «Барбарарис» з їх «адекватним гумором», а також команда «3.4-2» із мініатюрами на політичну тему. Високий рівень гри показала команда факультету іноземної філології «Найабырь». Збірна факультетів «ЦСКА» вкотре довела, що чемпіонський титул для них - це лише справа часу. Менш смішними на цій грі виявились команди «Продам холодильник» та «А чё не так?». Щодо жіночої збірної «Продам холодильник» - то один із членів жюрі сказав, що «дівчата чомусь грали гірше за хлопців». А однєію з причин не дуже вдалої гри команди «А чё не так?» стало те, що вони виступали не у повному складі. Але тим не менш, їхні жарти на конкурсі «Озвучка» були одними з найбільш вибухових. Своїм нестандартним гумором порадували гості зі ЗДІА «Перекресток смеха» та збірна команда ЗНУ «Некрасивые».
З кожного із півфіналів журі повинно було обрати лише дві команди, але високий рівень гри більшості команд ускладнив це завдання. Тому за результатами оцінювання жюрі в фіналі ми побачимо 6 команд команд: «ЦСКА» (збірна філологічного факультету та факультету журналістики), «Уп`яточки» (журфак і філфак), «Жуковського, 66» (фізичний факультет), «Барбарарис» (факультет соціальної педагогіки та психології), «3.4-2» (юридичний факультет), «Найабырь» (іноземна філологія).

Аліна Швидко

Схожі новини