Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЗНУ відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт

В ЗНУ відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт

22.02.2010 15:29

Минулого тижня на економічному факультеті працювала галузева конкурсна комісія для відбору кращих робіт до ІІ туру (публічний захист на науково-практичній конференції) Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з напряму «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит». Згідно з наказом №904 від 01.10.2009 року Запорізький національний університет є базою для проведення конкурсу.

До складу комісії входили представники різних регіонів України. За результатами роботи комісії, зі 164 робіт відібрані кращі 49 робіт. Серед яких обрано дві роботи студентів кафедри «Облік і аудит» Запорізького національного університету: Ганни Верескун на тему «Лізинг – альтернатива традиційного фінансування» та Катерини Штепи на тему «Ризик в аудиторській діяльності та шляхи його зниження». Науковим керівником робіт є доцент Неля Проскуріна.
Публічний захист конкурсних робіт відбудеться на підсумковій науково-практичній конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напрямку «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит» 25-26 березня 2010 року в Запорізькому національному університеті.