Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті провели конкурс студентських робіт «Найкращий знавець екології»

На біологічному факультеті провели конкурс студентських робіт «Найкращий знавець екології»

22.02.2010 11:20

17 лютого на біологічному факультеті ЗНУ відбувся конкурс на звання «Найкращий знавець екології». Боротьба за цей почесний титул точилася між студентами четвертих-п’ятих курсів спеціальності «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».

На захід, аби підтримали конкурсантів, завітали їхні наукові керівники, студенти молодших курсів, а також викладачі кафедр факультету. Серед глядачів також були почесні гості університету - учні ЗОШ №72 та ліцею "Перспектива". Завітали до ЗНУ і студенти Запорізького медичного коледжу, Медичного коледжу Запорізького державного медичного університету. У перспективі вони планують вступати на біологічний факультет нашого університету, тож їх цікавлять успіхи наших студентів.
Спершу перевіряли знання учасників змагання теоретичних аспектів екології. У першому – теоретичному - турі взяли участь близько 40 студентів. Нагородою за правильні відповіді стали бали, які наприкінці змагання додавали до загальної конкурсної оцінки.
У практичному турі взяли участь 7 молодих науковців. Їхні виступи супроводжувалися презентаціями, які вдало ілюстрували експериментальні конкурсні роботи.
Студентські дослідження оцінювала конкурсна комісія на чолі з деканом факультету професором Людмилою Омельянчик. До складу журі також входили завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології професор Валентина Бовт; доценти кафедри загальної та прикладної екології і зоології Олександр Корж і Костянтин Домбровський та Олена Маслова, а також старший викладач кафедри загальної та прикладної екології і зоології Галина Дударєва.
Конкурсні роботи оцінювались за такими критеріями: науковий рівень викладення матеріалу, логічність та обґрунтованість висновків, науковий стиль, захист роботи, доповідь, презентація.
Найкращими серед конкурсантів визнали п’ятикурсницю Ольги Кирилахи (робота на тему: «Використання зооперифітону для оцінки екологічного стану та очищення забруднених вод водойм та водотоків»); студента четвертого курсу Євгена Чубаса («Аналіз чутливості різних тест-об’єктів»); студентку 5 курсу Марину Єрмоленко («Вплив викидів автотранспорту на мікробіологічні показники ґрунту») й Ірину Рождєственську з п’ятого курсу («Стан показників крові у вагітних жінок, які мешкають у різних екологічних умовах та їх новонароджених дітей»).
За підсумком теоретичного туру та захисту науково-дослідних робіт переможцями стали: Ольга Кирилаха (І місце), Євген Чубас (ІІ місце). Третє місце розділили між собою Марина Єрмоленко й Ірина Рождєственська.
Переможців нагородили почесними грамотами за підписом ректора ЗНУ професора Сергія Тимченка.

Біологічний факультет ЗНУ

Більше фото дивіться тут: