Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ провели змагання з права серед запорізьких старшокласників

Студенти ЗНУ провели змагання з права серед запорізьких старшокласників

26.02.2010 11:05 Юридичний факультет Брейн-ринг

22 лютого у Запоріжжі на базі загальноосвітньої школи № 37 відбулося змагання з дисципліни «Основи правознавства» серед учнів 9 – 11 класів. Захід організували студенти юридичного факультету Запорізького національного університету. Ініціатором проведення змагань виступила студентка третього курсу Катерина Рощина.

Дієву допомогу в організації змагань студентам надали декан юридичного факультету ЗНУ Тетяна Коломоєць та адміністрація ЗОШ № 37 з економічним профілем.
Цей захід проходив у рамках реалізації програми правоосвітньої діяльності студентів юридичного факультету. Його метою організатори вважають підвищення рівня знань із права серед запорізьких учнів. До проведення цих змагань у багатьох школах-учасниках заходу наші студенти неодноразово читали лекції з правознавства. Тож самі змагання мали виявити тих старшокласників, що найповніше засвоїли ті уроки. Усього участь у змаганнях взяли 5 команд з різних шкіл міста. Рівень знань їх учасників оцінювало журі у складі другокурсниць юридичного факультету Ксенії М’яснянкіної та Мар’яни Оліференко. Очолив конкурсну комісію студент третього курсу Віталій Харьков.
Перемогу у напружених змаганнях виборола команда школи № 15 (її учасники так і назвалися «ЗОШ № 15»), команда школи № 37 з економічним профілем «Граждани» опинилася на другому місці. Третє місце посіла команда «Феміда» з колегіуму «Елінт».
На переможців та всіх учасників очікували солодкі призи та нормативна-правова література від студентів юридичного факультету.
Представники юридичного факультету ЗНУ висловлюють сподівання, що наступного року такі змагання відбудуться знову. А продемонструвати під час них рівень своїх знань зможуть ще більше команд.

Таміла Тарасенко