Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Суперінтенсив сьогодні реальність

Суперінтенсив сьогодні реальність

13.03.2010 09:16

Починаючи з 15 грудня 2009 року до 1 березня 2010 року на базі Центру інтенсивного вивчення іноземних мов працювала група вивчення англійської мови, стартового рівню.

Особливістю роботи групи стало те, що підчас навчання використанні найновітніші методики вивчення іноземних мов, сучасні підручники і мультимедійні матеріали розроблені британським видавництвом Cambridge University Press. Завдяки освітнім інноваціям з’явилась можливість зменшити термін роботи групи з 3,5 місяців (стандартний курс, який пропонує Центр для вивчення мови на певному рівні) до 2 місяців.
Основні побоювання викликала спроможність групи за такий короткий час і при інтенсивному графіку навчання (8 академічних годин на тиждень) освоїти англійську мову на початкову рівні (Starter level). Але Центр у черговий раз довів свою спроможність готувати найкращих фахівців у своїй галузі. І вже 4 березня слухачі Центру отримали свої сертифікати про навчання і, ймовірно, продовжать навчання на наступних рівнях для більш досконалого володіння мовою.