Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Перше місце у всеукраїнському конкурсі – у студентки юрфака ЗНУ

Перше місце у всеукраїнському конкурсі – у студентки юрфака ЗНУ

31.03.2010 09:44 Юридичний факультет конкурс перемога

30 березня у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з юридичних наук. За результатами першого туру журі відібрало для участі в підсумковому етапі 51 роботу студентів із повідних вітчизняних вишів. Запорізький національний університет на заході представляла голова Запорізького осередку ліги студентів Асоціації правників України, третьокурсниця Ія Зозуль.

Свою наукову роботу Ія Зозуль присвятила розгляду теми: «Апеляція в адміністративно-юрисдикційного процесі: оновлений погляд на потенціал інституту». Науковим керівником студентки є декан юридичного факультету професор Тетяна Коломоєць, яка очолює наукову школу з адміністративного права, що функціонує на базі Запорізького національного університету.
Для проведення другого туру організатори обрали формат науково-практичної конференції. Слід відзначити, що робота нашої студентки ще за результатами попереднього висновку журі увійшла до п’ятірки найкращих робіт, які були зачитані під час пленарного засідання, перш ніж розпочалася робота за секціями.
Під час підведення підсумків конкурсу саме робота представниці ЗНУ була відзначена дипломом І ступеня.
Ми вітаємо Ію Зозуль із черговою перемогою та бажаємо подальших успіхів на шляху до наукової кар’єри.