Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відбувся фінал «ЗНУ має талант»

Відбувся фінал «ЗНУ має талант»

26.04.2010 16:45

У Запорізькому національному університеті після серії відбіркових турів відбувся фінал загальноуніверситетського конкурсу «ЗНУ має талант». Ініціатором та організатором конкурсу став Центр виховної та культурно-масової роботи ЗНУ.

Після чотирьох днів відбору найталановитішої молоді з усього університету, професійній суддівській комісії довелось переглянути близько двохсот номерів та відібрати лише п’ятдесят кращих. Склад журі залишився незмінним: художній керівник ансамблю народно-спортивного танцю «D.E.L.S.» Ірина Ушакова; неодноразовий лауреат міжнародних фестивалів у Франції, лауреат всеукраїнського конкурсу виконавської майстерності "Золотий Орфей" міста Дніпропетровськ, неодноразовий дипломант міжнародного фестивалю-конкурсу "Акорди Хортиці" міста Запоріжжя, дипломант обласного фестивалю солістів та ансамблів викладачів початкових спеціалізованих міських навчальних закладів міста Запоріжжя – Анна Бондаренко; директор обласного молодіжного фестивалю «Зорепад», керівник студії «Юність», художній керівник представниці України на цьогорічному Євробаченні - співачки Альоші (Альони Кучер) Володимир Артем'єв.
Обрані фіналісти демонстрували вимогливим суддям та глядачам свої таланти в 10 номінаціях, найцікавішими з яких були оригінальний, танцювальний, вокальний, музичний жанр, а також жанр авторської поезії та контемпу.
У кожному жанрі змагалася велика кількість учасників, але журі повинно було обрати лише одного. Журі вибирало найталановитіших, проте декілька разів глядачі були незгодний із його рішенням. Найбільше захоплення у глядачів викликали виступи Кирила Несиченка з танцем тектонік, Анни Василенко з пісенною композицією, а виступ Олександра Солодкого з власними віршами у номінації «Поезія» взагалі підкорив публіку. Як зазначила Юлія Лотоцька, художній керівник центру культурно-масової роботи, проведення конкурсу планується і в наступному році.
Після жорсткого відбору 10 найталановитіших артистів та найкращих номерів отримали путівку до гала-концерту. Серед них:
1. Показовий виступ ушу під керівництвом Мирослави Малої (економічний факультет).
2. Анна Василенко з вокальним номером (економічний факультет).
3. Східний танець під керівництвом Наталі Лось (факультет іноземної філології).
4. Авторська поезія у виконанні Олександра Солодкого (історичний факультет).
5. Гра на фортепіано у виконанні Шоти Мартиненко (факультет соціології та управління).
6. Контемп у виконанні
Олесі Кряквіної (історичний факультет).
7. Вокальний номер у виконанні Миколи Білика (філологічний факультет).
8. «Tektonik» під керівництвом Андрія Крупкіна(факультет соціології та управління).
9. Вокальний номер у виконанні Анни Носенко (факультет соціальної педагогіки та психології).
10. Контемп у виконанні Анастасії Романеско та Ольги Акімової (факультет фізичного виховання)
Кожному фіналісту журі надало порядковий номер і впродовж тижня, до 30 квітня, ви, шановні студенти, шляхом смс – голосування за номером 0665323306 маєте можливість визначити одного, найталановитішого, власника титулу «ЗНУ має талант», вказавши його порядковий номер.
Переможець отримає приз в розмірі 1000 гривень та путівку на конкурс «Україна має талант-3».
Нагадаємо, що переможці фіналу зустрінуться на одній сцені 20 травня. Всі інші конкурсанти, які не змогли пройти до фіналу, зможуть скористатися своїм шансом вже наступного року. Всі, хто вважає, що в них є талант, зможуть взяти участь і в загальноукраїнському шоу «Україна має талант», кастинг якого відбудеться в ЗНУ 7 червня. Бажаючі можуть звертатися до центру виховної та культурно-масової роботи ЗНУ.

Олена Переверзєва, Юлія Тунік