Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тиждень факультету іноземних мов: свято таланту і креативу

Тиждень факультету іноземних мов: свято таланту і креативу

27.04.2010 11:19 Факультет іноземної філології свято

Факультет іноземної філології продовжує дивувати всіх - кожного року під час тижня факультету тут вигадують щось новеньке. Але незмінним залишається завдання – продемонструвати, що навчання на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету є не тільки престижним але й найцікавішим. І усі, хто побував хоча б на одному заході у рамках тижня ФІФ, могли переконатися в цьому.

Гостями факультету з 19 квітня по 23 квітня стали студенти вишів нашого міста, батьки студентів, учні шкіл №№ 23, 31, 50, 71, 93, 103, 107 та їхні вчителі.
Заздалегідь школярі отримали програму тижня факультету іноземної філології, запрошення на вікторину «Юний філолог», на конкурс з орфографії та на театралізовані заходи іноземними мовами, які проводились кожного дня з понеділка по п’ятницю. Було розіслано тексти поезій іноземними мовами для тих, хто бажав взяти участь у конкурсах перекладачів та декламаторів.
Кожен день тижня був присвячений одній з іноземних мов: понеділок – французькій, вівторок – іспанській, четвер – німецькій, п’ятниця – англійській. Завдяки колективу кафедри викладання других іноземних мов, всі могли відчути себе частиною великої родини, яку об’єднує любов до культури країн, мовами яких оволодівають студенти на факультеті іноземної філології.
Упродовж тижня присутні не тільки з задоволенням брали участь у різноманітних конкурсах, співали іноземними мовами, танцювали фламенко, карманьйолу, англез, грюттмакерюнг, але й смакували французькі круасани, іспанські тарталетки, німецькі струделі. Також вони відчули, як це – бути присутніми на справжнісінькому англійському «5 o’clock tea».
У день самоврядування кращим студентам довірили провести фрагменти навчальних занять і майбутні викладачі дуже серйозно поставилися до цієї задачі, їх пари були змістовними та цікавими. Так, студентка ІІ курсу відділення англійської філології Анастасія Іванісова, опрацьовуючи тему «Спорт», провела справжню спортивну гру. Вона поділила своїх одногрупників на команди та завдяки чітким завданням та використанню новітніх методик навчання привела їх до перемоги – засвоєння тематичної та додаткової лексики з нової теми.
Наприкінці тижня на заключному концерті переможці конкурсів отримали грамоти. Серед них було багато учнів 9-11 класів шкіл Запоріжжя. Євгенія Почерніна (гімназія № 31) посіла І місце як декламатор німецької та англійської поезій, учні гімназії № 50 Невена Мінаєва й Валерія Стоєва виявились кращими декламаторами та перекладачами з французької, випускниця гімназії № 107 Сніжана Мар’янова стала кращим перекладачем з німецької. Деканат ФІФ нагородив грамотою вчителя англійської мови гімназії № 31 Олену Смирнову за багаторічну плідну співпрацю з факультетом та високий рівень підготовки школярів до навчання у ЗНУ.

Факультет іноземної філології