Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті ЗНУ провели благодійну акцію

На економічному факультеті ЗНУ провели благодійну акцію

27.04.2010 11:25

Упродовж квітня на економічному факультеті ЗНУ тривала благодійна акція «Допоможіть дітям-сиротам!». До акції приєдналися студенти та викладачі факультету, а також депутат Якимівської районної ради Геннадій Шевченко. Учасникам акції вдалося зібрати близько 3000 гривень.

21 квітня представники керівництва і студентської ради економічного факультету на чолі з деканом Аллою Череп завітали до Запорізького обласного спеціалізованого будинку дитини «Сонечко». У цьому закладі виховуються діти, що залишилися без батьківської опіки. На зібрані кошти гості придбали подарунки: канцелярське приладдя, ігри для розвитку, олівці та фарби. Крім того, усі діти отримали солодощі та повітряні кульки.
Чудовим подарунком для дітей стала розважальна програма із ведучими-клоунами Сєнею й Вєніком. Вони влаштували казково-ігровий спектакль «Ріпка», акторами якого стали самі діти.
Мешканці дитячого будинку дуже веселі, життєрадісні, товариські й відкриті, на них неможливо дивитися без посмішки, але це посмішка, від якої твоє серце стискається, і ти не можеш стримати сліз. У цих дітей є все необхідне для нормального зростання і розвитку, але немає головного – батьківської ласки, материнської ніжності і сімейного тепла. Все це їм заміняють вихователі, які ставляться до них з великою любов’ю. Персонал дитячого будинку заслуговує окремої подяки за свою нелегку працю.
Адміністрація дитячого будинку висловила щиру подяку економічному факультету ЗНУ і запросила учасників акції завітати до них 1 червня на святкування Дня захисту дітей.

Член Студентської ради економічного факультету
Катерина Паламарчук
Секретар деканату Юлія Ярмаркіна