Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Звання «Містер ЗНУ-2010» здобув студент факультету фізичного виховання

Звання «Містер ЗНУ-2010» здобув студент факультету фізичного виховання

29.04.2010 11:50

28 квітня 2010 року в БК «Дробязко» відбувся щорічний конкурс краси «Містер ЗНУ – 2010». За звання змагалося 10 юнаків з різних факультетів, а також з економіко-правничого коледжу. Містером ЗНУ цього року став студент факультету фізичного виховання, першим та другим віце-містерами – студенти юридичного та економічного факультетів.

Початок вечора, як і весь конкурс був феєричним. Розпочався він з танцю дівчат на фоні величезного торта. До красунь приєднався і «Містер ЗНУ – 2009» Андрій Крупкін.
До складу журі ввійшли: художній керівник «Асоціації професійного моделінгу України», директор театру моди Ірина Борщ; «Міс ФОТО-Україна 2007», «Best-foto-model Fashion TV», «Міс Поволжя 2008», фото-модель журналів «Космополітен», «Академія», «Пінк», «Єва», «Макс» Галина Шевцова; фотограф Олександра Генералова; комерційний директор швейної фабрики «Селена» Валентина Шахова; офіційний дилер мобільного оператора Life в Запорізькій області Дмитро Третяк; переможець багатьох конкурсів молодих дизайнерів, дизайнер «Fashion Week» Дар’я Галушка. Керівник лічильної комісії - провідний спеціаліст Центру виховної та культурно-масової роботи ЗНУ Інна Деревинська.
Ведучі вечора – Дар’я Білоцерковець (факультет СПП) та Стас Хейло (ФІФ) «сипали» жартами та віршами, постійно тримаючи увагу глядача.
Відкрився конкурс жартівливим танцем учасників, які втікали на сцені від наречених. Продовжилося змагання відеоконкурсом, в якому учасники мали відповісти на запитання «Яким повинен бути справжній чоловік?» Вже після двох конкурсів виокремилося два явних лідера. На думку журі, краще за всіх змогли повідомити глядачам, яким же повинен бути справжній чоловік Сергій Короленко та Костянтин Чумак.
Учасники порадували жіночу частину зали «виходом у стилі літо», завдяки чому глядачі мали можливість в повній мірі оцінити фігури юнаків. На розсуд журі та публіки були представлені і фотографії учасників. Фотоконкурс пройшов під бурхливі оплески глядачів, яким сподобалися образи претендентів на титул «Містер ЗНУ – 2010».
Та найзахопливішим з усіх конкурсів виявився конкурс талантів. Глядачі мали можливість оцінити і спів конкурсантів, і віртуозну гру на скрипці Сергія Павлинчука, і їхні танці, зокрема запеклий пасадобль Максима Леонова, і театральну виставу Костянтина Чумака. Проте, здивував усіх студент математичного факультету Ігор Зеленюк, який вважає справжнім талантом вміння «бути хорошим батьком і хорошим чоловіком». Свій незвичний талант конкурсант розкрив за допомогою презентації з сімейними фотографіями та під бурхливі оплески залу вручив букет білих троянд своїй дружині.
Заключним конкурсом став своєрідний світський раут. Всі учасники з чарівними супутницями влаштували дефіле вечірнього вбрання та показали приклад, як саме потрібно вдягатися при відвідуванні світського рауту.
Поки підбивалися підсумки конкурсу, рахувалися бали, помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова вручила подяки від ректора ЗНУ художньому керівнику Центру виховної та культурно-масової роботи Юлії Лотоцькій та директору радіостанції «Юніверс» Юлії Чернеті. Останні в свою чергу нагородили подяками організаторів конкурсу, серед яких: Дар’я Білоцерковець, Стас Хейло, Олександр Єршов, Ірина Макушинська, Андрій Крупкін, Анастасія Битко, Анастасія Понедько, Юлія Турчик, Катерина Кошовник, Ірина Конева.
Нарешті, під гучні оплески публіки, журі оголосило довгоочікувані результати та присвоїло конкурсантам відповідні титули.

Містер ЗНУ-2010 - Сергій Короленко, факультет фізичного виховання;
1-й віце-містер ЗНУ-2010 - Дмитро Кулініч, юридичний факультет;
2-й віце-містер ЗНУ-2010 - Костянтин Чумак, економічний факультет;
Містер фото-2010 - Віталій Шимко, економіко-правничий коледж;
Містер талант-2010 - Сергій Павлинчук, факультет журналістики;
Містер мужність-2010 - Валерій Камишан, факультет менеджменту;
Містер посмішка-2010 - Олексій Наточій, економіко-правничий коледж;
Містер елегантність-2010 - Артем Головачов, філологічний факультет
Містер оригінальність-2010 - Ігор Зеленюк, математичний факультет
Містер спокуса-2010 - Максим Леонов, факультет СПП
Містер глядацьких симпатій-2010 - Сергій Павлинчук, факультет журналістики (визначався за допомогою смс-голосування).

Трійці призерів вручили статуетки, а всім іншим учасникам – грамоти. Окрім цього нагородили конкурсантів і спонсори свята. Дмитро Третяк вручив усім учасникам змагання подарунки від мобільного оператора Life, а Валентина Шахова нагородила юнаків сертифікатами на право придбання товарів швейної фабрики «Селена». Так, переможець отримав сертифікат на суму 500 гривень, 1-й віце-містер ЗНУ-2010 – 300 гривень, 2-й віце-містер ЗНУ-2010 – 200 гривень, а всі інші учасники одержали сертифікати на 100 гривень.
Вечір пройшов, як то кажуть, на славу. Глядачі та учасники залишилися задоволені, а в залі сліпило очі від посмішок та яскравого конфетті, яким щедро осипали призерів.

Тетяна Попруга

Більше фото дивіться тут: