Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Жіноча збірна ЗНУ завоювала бронзу на «Балу аеробіки-2010»

Жіноча збірна ЗНУ завоювала бронзу на «Балу аеробіки-2010»

30.04.2010 12:43

27 квітня у Палаці спорту «Юність» відбувся «Бал аеробіки – 2010». Для участі у змаганнях на Кубок ЗНТУ до нашого міста приїхало 22 студентські команди зі всієї України. Жіноча збірна Запорізького національного університету посіла третє місце у категорії «Базова аеробіка».

Проведення цього заходу в нашому місті стало вже традиційним, однак ще ніколи за всю восьмирічну історію змагань команда ЗНУ не мала таких високих результатів. Доцент кафедри олімпійського та професійного спорту, президент Запорізької обласної асоціації спортивної аеробіки та фітнесу, президент Запорізької обласної асоціації гімнастики, заслужений тренер України Борис Кокарєв, який готував наших спортсменів до виступу, поділився радісним почуттям перемоги: «Третє місце серед найсильніших студентських команд України – результат доволі обнадійливий. Я вважаю, що для першого разу (оскільки у команді дівчата виступають вперше) – дуже непоганий результат».
За словами тренера, команда планує взяти участь у чемпіонаті України з аеробіки серед студентів, що проходитиме через два тижні. «Хочеться спробувати власні сили. Головна наша мета – участь у всесвітній універсіаді. Звичайно, спочатку необхідно зробити просто гігантський ривок і підкорити українську верхівку аеробіки, а це зробити непросто. Але плани реальні, оскільки команда дружня та професійна», - поділився думками тренер.
Розповів Борис Кокарєв і про ще одного свого вихованця, який неодноразово прославляв наш університет на змаганнях всеукраїнського рівня. Це студент четвертого курсу факультету фізичного виховання ЗНУ Тарас Булдигін: «Цей спортсмен справедливо вважається другим номером в аеробіці серед студентів. Він представлятиме Україну на чемпіонаті світу зі спортивної аеробіки, який буде проходити з 12 по 22 червня. Наразі головна перепона на шляху до спортивної самореалізації хлопця – фінансова проблема. Однак, ми сподіваємось, що суму, яка необхідна для участі у змаганнях, ми зберемо, і Тарас гідно представить нашу країну на міжнародному рівні».
Вітаємо всіх спортсменів та їхнього тренера Бориса Кокарєва з високими спортивними досягненнями!

Тетяна Варчук