Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ продовжують традицію студентських будівельних загонів

У ЗНУ продовжують традицію студентських будівельних загонів

26.05.2010 09:47

Близько 19 студентів ЗНУ цього року вже записалося до університетських будівельних загонах. Більшість з тих, хто вже має досвід роботи в студзагонах, повертаються до них знову. Завдання цих загонів - упорядковувати територію університету, проводити будівельні й ремонтні роботи в корпусах, гуртожитках, на біостанції (о. Хортиця), в санаторії-профілакторії в Кирилівці.

Традиційно за кількістю студентів у загоні лідирують біологічний факультет і факультет фізичного виховання. Крім того, в цьому році до студентського будівельного загону увійшли представники факультету менеджменту і математичного факультету. У таких загонах працюють студенти з першого по четвертий курс. Їх триватиме з 1 червня до 15 липня. Матеріальна винагорода учасників загонів становить по 800 гривень.
«Ми пишаємося, що традиції будівельних загонів, підтримані нашим університетом, живуть і розвиваються», - говорить помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова і нагадує усім бажаючим: ще є можливість приєднатися до роботи студентських загонів.
До речі, студенти, які будуть працювати у будівельних загонах, забезпечуються безкоштовним харчуванням і проживанням в гуртожитку на період робіт, а також, по можливості, путівками до санаторію-профілакторію на перший заїзд.
Катерина Гопенко