Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Університетський конкурс талантів визначив переможців

Університетський конкурс талантів визначив переможців

26.05.2010 13:45

25 травня у нашому виші підбили підсумки зіркового конкурсу «Університет талантів», приуроченого до 80-річчю Запорізького національного. Ректор Сергій Тимченко впевнений, що започаткований в цьому році конкурс талантів стане надалі доброю традицією і буде проходити кожен рік.

На думку Сергія Михайловича, в університеті навчається найбільш талановита молодь нашого регіону. Студенти прославляють ЗНУ в міжнародних конкурсах, на спортивних, творчих, наукових змаганнях. Також ректор зазначив: «Ці студенти будуть визначати майбутнє університету. Ми пишаємося, що вони навчаються в ЗНУ, саме тому з нашим університетом буде завжди успіх».
На святковому гала-концерті, який організував Центр виховної і культурно-масової роботи, гостям продемонстрували мистецькі таланти, кращі вокальні, танцювальні і хореографічні номери творчого конкурсу «ЗНУ має талант». Крім того, грамотами і ювілейними книгами про університет були нагороджені кращі знавці за науковим фахом і почесні відмінники всіх факультетів.
Нагородження переможців відбувалось за аналогією до всесвітньовідомих конкурсів: за допомогою конвертів «професійні ведучі» - студенти ЗНУ Анастасія Матрос, Марія Мокроусова та Ігор Пилипенко - оголошували назви факультетів і прізвища переможців, які повинні були піднятися на сцену. Вручали нагороди декани факультетів, які відзначили великий науковий потенціал студентів. Про справедливість цієї тези свідчать численні успіхи, перемоги і призові місця в наукових конкурсах, олімпіадах. Також керівники факультетів висловили сподівання, що ці нагороди стануть для талановитої молоді стимулом у їх прагненні до нових успіхів і досягнення чергових висот у навчанні, допоможуть студентам у реалізації своєї мети, у подоланні труднощів під час проходження тернистого шляху до зірок.
Відзначені були також «Кращий суспільний діяч студентської ради» - голова студентської ради факультету журналістики Даша Санакоєва, «Кращий суспільний діяч профспілки» - студентка філологічного факультету Марія Черняєва, «Кращий спортсмен» - студентка економічного факультету Мирослава Мала і «Кращі фотографи» за результатами фотоконкурсу, присвяченого 80-річчю вишу: студентка факультету менеджменту Анна Галіцина, студентка філологічного факультету Анастасія Матрос і студент факультету журналістики Станіслав Стуканов. Помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова нагородила студентів і побажала їм ніколи не втрачати бажання здобувати перемогу.
За результатами творчого конкурсу «ЗНУ має талант» та смс-голосування глядачів, кращим і найдостойнішим артистом року став студент факультету соціології та управління Шота Мартиненко, який отримав грошовий сертифікат на 1000 грн. Перший проректор ЗНУ Олександр Бондар привітав переможця й побажав розвивати і примножувати свої таланти і надалі, адже в ЗНУ створені всі необхідні умови як для формування творчих здібностей, так і для професійного навчання.

Олена Переверзєва

Більше фото дивіться тут: