Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ відвідав відомий німецький науковець Готліб Польцер

ЗНУ відвідав відомий німецький науковець Готліб Польцер

02.07.2010 10:03

Біологічний факультет налагоджує зв’язки з Німеччиною. Допомагатиме йому в цьому німецький науковець Готліб Польцер, який виявив бажання представляти Запорізький національний університет в своїй країні. Напрями співпраці науковець обговорював з проректором з наукової роботи Сергієм Бостаном, деканом біологічного факультету Людмилою Омельянчик та представниками кафедри мисливствознавства.

Готліб Польцер – професор (сфера наукових інтересів - триботехніка та ядерна фізика), член Російської академії наук, член академії космонавтики Російської Федерації, який має 16 патентів на винахід. Не зважаючи на поважний вік, науковець із задоволенням подорожує та бере участь у різноманітних проектах. «Не звертайте уваги на мій зовнішній вигляд, в душі я молодий чоловік», - зазначив гість із посмішкою.
Справжньою пристрастю Готліба є мисливствознавство, яке і стало приводом для знайомства із Запорізьким національним університетом. Зустріч відбулася завдяки кандидату біологічних наук Іркутської державної сільськогосподарської академії Олександру Сінілову, який співпрацює з біологічним факультетом нашого університету. Маючи дворічний досвід спільної з німецьким науковцем роботи, Олександр Миколайович запропонував йому відвідати Запорізький національний університет.
Готліб Польцер запропонував свою допомогу в налагодженні зв’язків біологічного факультету з німецькими вищими навчальними закладами та установами, сферою інтересів яких є мисливствознавство, та запросив представників біологічного факультету відвідати Німеччину.
Катерина Гопенко