Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті вручили дипломи

На історичному факультеті вручили дипломи

05.07.2010 10:57

3 липня у Запорізькому національному відбулися урочистості, присвячені врученню дипломів випускникам історичного факультету. Першим привітав колишніх студентів декан історичного факультету Віктор Ткаченко, побажавши їм використати отримані під час навчання знання для успішної побудови кар’єри.

Теплі слова привітання висловили спеціально запрошені гості – доктор історичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідуючий кафедри новітньої історії України Федір Григорович Турченко та кандидат історичних наук, завідуюча кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Людмила Нестеренко.
На захід завітав і колишній випускник факультету, а зараз - викладач нашого ВНЗ, професор Олександр Ігнатуша. Саме йому разом із заступником декана Іриною Кривко випала честь нагородити найкращих студентів. Спеціалісти отримали свої дипломи з рук доцента кафедри новітньої історії України Степана Гвоздика. На святі не забули і про вклад випускників у громадське життя університету, адже вони були активними учасниками КВН, спартакіад і багатьох інших заходів. Доцент кафедри історії України, заступник декана історичного факультету з навчальної роботи Ірина Кривко, вітаючи випускників зі вступом у доросле життя, висловила переконання, що спогади про них залишаться в серці кожного викладача.