Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті відбулось урочисте вручення дипломів

На економічному факультеті відбулось урочисте вручення дипломів

05.07.2010 10:00

2 липня в Запорізькому національному університеті відбулося вручення дипломів цьогорічним випускникам - спеціалістам та магістрам із економічного факультету, які стали вже дипломованими спеціалістами і вступили в нове життя.

Почесну місію вручення дипломів з відзнакою, золотих медалей і подяк випускникам-магістрам виконав ректор Сергій Тимченко. Він нагадав, що економічний факультет є одним з найкращих факультетів не тільки в ЗНУ, але і в Україні, про що свідчать дані останніх чотирьох рейтингів всеукраїнських вищих навчальних закладів.
І, звісно, вчорашніх студентів щиро привітала декан факультету Алла Череп, побажавши знайти таку роботу, яка буде приносити не тільки матеріальне, але і моральне задоволення. Алла Василівна висловила сподівання, що випускники будуть і надалі підтримувати тісні зв’язки із факультетом вже в якості роботодавців.
На свято завітали колишній випускник ЗНУ, керівник Державного комітету моніторингу в Запорізькій області Тарас Парута, головний бухгалтер ТБ «Хонда» Людмила Литвина, і представник Пенсійного фонду Орджонікідзевського району Олександр Лєпьохін, які також взяли безпосередню участь у врученні дипломів.
Для випускників була підготовлена святкова концертна програма, в якій взяли участь колектив ушуїстів під керівництвом Мирослави Малої, а також студентки економічного факультету Юлія Кондратенко і Ганна Василенко.
Випускники подякували викладачам за отримані знання і професійний досвід. Наприкінці свята, за традицією, на знак радості і перемоги у повітря злетіли капелюхи магістрів.

Більше фото дивіться тут: